Pages

Categories

SzukajPolicjant który mi pomógł

Policjant który mi pomógł

by
31 marca 2016
Najnowsze informacje, Policja Informuje
No Comment

Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego KGP organizuje konkurs pt. Policjant który mi pomógł. Jego celem jest wyróżnienie funkcjonariusza policji, który w ocenie społecznej charakteryzuje się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie oraz zaangażowaniem w budowie lokalnego systemu pomocowego w omawianym obszarze.

Procedura zgłaszania policjantów odbywa się przez cały rok za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych, które wraz z materiałami promującymi inicjatywę znajdują się na stronie internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl.

Nadmieniam, iż zgodnie z regulaminem Konkursu, zgłoszeń dokonywać mogą osoby indywidualne, organizacje i instytucje ( z wyjątkiem Policji) do 31 maja 2016 roku. Osoby zgłoszone przechodzą do kolejnej edycji konkursu.

Na terenie naszej gminy działa dwóch dzielnicowych: mł. asp. Krzysztof Liszka na terenie miejscowości Ładna i Pogórska Wola oraz asp. Wojciech Gryzło na terenie miejscowości Szynwałd, Łękawica i Skrzyszów.