Pages

Categories

Szukaj

Targi Pracy 2017

Targi Pracy 2017

by
9 maja 2017
Najnowsze informacje
No Comment

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie informuje, że w dniu 18 maja 2017 r. w godzinach 10:00- 13:00, Hala sportowo-widowiskowa, ul. Krupnicza 8a w Tarnowie, odbędą się XXIV TARGI PRACY.

Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy zamieszkałych na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz pracodawców z lokalnego rynku pracy poszukujących kandydatów na wolne miejsca pracy.

Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu planujemy zaprosić m.in. agencje zatrudnienia i instytucje rynku pracy, a przede wszystkim pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin.

Dzięki uczestnictwu w Targach Pracy osoby poszukujące zatrudnienia mają możliwość zapoznania się z ofertami pracy i oczekiwaniami pracodawców, przeprowadzenia rozmów w sprawie zatrudnienia i złożenia dokumentów aplikacyjnych na oferowane stanowiska.

plakat Targi Pracy 2017The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.