Pages

Categories

SzukajRusza rekrutacja do projektu  Aktywni w każdym wieku – Pilates

Rusza rekrutacja do projektu Aktywni w każdym wieku – Pilates

by
22 sierpnia 2017
Bez kategorii
No Comment

Grupa nieformalna FIT BABKI  z Łękawicy we współpracy ze Stowarzyszeniem ZIELONY PIERŚCIEŃ TARNOWA zapraszają pełnoletnich mieszkańców Gminy Skrzyszów do wzięcia udziału w projekcie pn. Aktywni w każdym wieku – Pilates.

Ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej w okresie od września do listopada 2017 r. u 24 osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie powiatu tarnowskiego, poznanie i utrwalenie nawyków związanych z codziennym wykonywaniem ćwiczeń ruchowych.

Proponowane w ramach projektu ćwiczenia odpowiadają na problem braku organizacji zajęć gimnastycznych PILATES – czyli połączenia gimnastyki,jogi i baletu. Ćwiczenia odbywać się będą przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Ruchy będą wykonywane wolno, precyzyjnie angażując nie tylko duże mięśnie, ale i te najmniejsze, położone głęboko-wzmacniają je.

Projekt będzie miał na celu zaktywizowanie społeczności lokalnej Łękawicy i sąsiednich miejscowości do aktywnego uprawiania sportu. Zorganizowanie spotkań sportowych przekona uczestników do zmiany trybu życia i organizowania wypoczynku swojego i rodziny w aktywnej formie

Projekt skierowany jest do 24 pełnoletnich osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, na co dzień mieszkających w małopolsce.

Rekrutacja do projektu rozpocznie się od 28.08.2017 r. do 01.09.2017 r. w  godzinach od 19:00 do 20:00  na hali sportowej w Łękawicy przyjmowane będą zgłoszenia.

Kryteria rekrutacyjne:

1)      Zamieszkiwanie na terenie powiatu tarnowskiego

2)      Osoba pełnoletnia

3)      Kolejność zgłoszeń

Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Krakowa oraz Województwa Małopolskiego

 

pilates