Pages

Categories

SzukajRozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018

by
6 września 2017
Najnowsze informacje
No Comment

Dzieci i młodzież pożegnały się z wakacyjną beztroską i powróciły do szkolnych ławek. Najbliższe dni upłyną pod znakiem wspomnień, wymiany doświadczeń i przeżyć z niewidzianymi dawno koleżankami i kolegami z klasy. Dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę, poznają swoje nowe obowiązki i zmierzą się z rzeczywistością szkolną. Z kolei uczniowie, wkraczający do kolejnego etapu edukacji, będą całą swoją uwagę skupiać na nauce, nawiązywaniu relacji z rówieśnikami i nauczycielami.

 

Podczas rozpoczęcia roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, a mianowicie pożegnaliśmy Pana Adama Olszewskiego, który odszedł na emeryturę. Długoletni  wychowawca, nauczyciel chemii, fizyki i informatyki podczas uroczystości otrzymał nagrodę Wójta Gminy Skrzyszów. Dzięki swojej postawie, wiedzy merytorycznej i taktowi pedagogicznemu cieszył się wielkim szacunkiem uczniów, rodziców i współpracowników.

 

W SP nr 2 w Skrzyszowie oraz  SP w Ładnej dnia 5 września odbyło się wręczenie wyprawek szkolnych dla dzieci z klas 1-3. Podarunki ufundowane przez Grupę Azoty, firmę Wamex oraz Wójta Gminy Skrzyszów, w pierwszych dniach nowego roku szkolnego dały dzieciom wiele radości, a wszystko to dzięki zaangażowaniu sołtysa Ładnej – Pana Stanisława Barnasia.

 

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Uczniom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Szkół życzymy samych sukcesów, dużo życzliwości oraz jeszcze więcej uśmiechu i przyjemności z pracy i nauki.