Pages

Categories

SzukajProjekt Młodzi Proaktywni – płatne staże

Projekt Młodzi Proaktywni – płatne staże

by
11 października 2017
Najnowsze informacje
No Comment

    Na wniosek Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Fundacja Proaktywni wznawia realizację projektu stażowego Młodzi Proaktywni. Na terenie powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego oraz miasta Tarnowa rusza nabór do kolejnej edycji projektu Młodzi Proaktywni.
     Głównym celem projektu jest pomoc osobom biernym zawodowo w zdobyciu doświadczenia zawodowego, a także wsparcie firm poszukujących pracowników na lokalnym rynku pracy. Projekt skierowany jest do ludzi młodych między 18 – 29 rokiem życia, biernych zawodowo zamieszkujących m.in. teren gminy Skrzyszów.W ramach projektu oferowane jest doradztwo zawodowe, przygotowujące do realizacji stażu i późniejszego podjęcia pracy zawodowej, płatne staże u pracodawców z możliwością zatrudnienia, a także bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.
  Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl lub pojawić się w biurze Fundacji Proaktywni, przy ul. Krakowska 11a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 15:30-17:30. tel.: 579517630, 530593998.

 

ulotka6_90dpi