Pages

Categories

SzukajPokój zagadek – exit room PODDASZE w Skrzyszowie

Pokój zagadek – exit room PODDASZE w Skrzyszowie

by
1 grudnia 2017
Najnowsze informacje
No Comment

   Piątek. Idziecie do biblioteki. Oddajecie przeczytane książki i wypożyczacie nowe. Poszukujecie historii, która intryguje. Jeszcze nie wiecie, czy to będzie fantastyka, romans, bajka czy literatura piękna. Błądzicie po bibliotece niczym po labiryncie. Regały przypominają uliczki, a książki to domy, w których mieszka tajemnica, zbrodnia i kara. Idziecie po schodach. Na poddaszu, obok stanowiska komputerowego, dostrzegacie małe, niepozorne drzwi. Wchodzicie. Drzwi się zatrzaskują i… czy uda wam się odkryć tajemnicę biblioteki i wydostać się z poddasza?
    Pokój zagadek, to popularna gra, w której celem jest wydostanie się z pokoju. Aby tego dokonać, należy rozwiązać łamigłówki i znaleźć klucz w wyznaczonym czasie. Jeśli się nie uda – drużyna przegrywa.
   Pokój zagadek PODDASZE to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinny i przyjaciół. Uczy współpracy, logicznego myślenia i sprytu.
   Więcej informacji oraz rezerwacja pokoju pod nr. tel. 14 674 55 08 i w Bibliotece Publicznej w Skrzyszowie. Udział w zdarzeniu jest bezpłatny. Pokój zagadek PODDASZE zaprasza w każdy piątek od godziny 14.00 do 17.00, od 8 grudnia 2017r.

Film promocyjny:

 

Plakat (pokój zagadek)