Pages

Categories

SzukajGala Wolontariatu w Pracowni Orange i Konkurs Wiedzy o Łękawicy

Gala Wolontariatu w Pracowni Orange i Konkurs Wiedzy o Łękawicy

by
4 stycznia 2018
Najnowsze informacje
No Comment

   Pracownia Orange w Łękawicy wzięła udział w konkursie grantowym na promocję wolontariatu zorganizowanym przez Fundację Dobra Sieć i pozyskała fundusze na przygotowanie i realizację Gali Wolontariatu i Konkursu Wiedzy o Łękawicy i Pracowni Orange.
   Zachęcamy dzieci i młodzież do zgłębiania wiedzy o Łękawicy i udziału w organizowanym przez nas teleturnieju. Do jury konkursowego zaprosimy wolontariuszy i przyjaciół Pracowni Orange w Łękawicy. Gwarantujemy doskonałą zabawę i atrakcyjne nagrody.
   Realizując ten projekt chcielibyśmy przybliżyć mieszkańcom idee wolontariatu, znaczenie jakie ma nieodpłatna praca na rzecz innych, a także sylwetki naszych wolontariuszy. Spotkanie wolontariuszy z mieszkańcami podczas Gali Wolontariatu będzie ogromną szansą na pokazanie na czym polega ich praca i jak wiele korzyści niesie ona dla samego wolontariusza. Pragniemy zachęcić kolejnych mieszkańców do aktywnej współpracy z naszą Pracownią i ukazać niezwykle istotną rolę wolontariuszy w społeczeństwie.
    Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy i sympatyków Pracowni Orange na to spotkanie, które odbędzie się 20 stycznia 2018 r. o godzinie 16.00 w Pracowni Orange w Łękawicy.
    Szczegółowe informacje dostępne będą na naszej stronie internetowej i pod numerem telefonu 14 6744 234.

plakat.konkurs1plakat