Pages

Categories

SzukajPokój zagadek (nr 2!) BAJARZ w Pogórskiej Woli

Pokój zagadek (nr 2!) BAJARZ w Pogórskiej Woli

by
7 lutego 2018
Najnowsze informacje
No Comment

„Chodźcie. Nie stójcie tak. Co, boicie się? Nie ma czego. Chodźcie ze mną, będzie…. Ale ja zapomniałem. Gdzie moje maniery?  Bo ja się nie przedstawiłem. Nie wiecie kim jestem i nie chcecie iść. Jestem Bajarz. Nie wierzycie? To opowiem wam coś. Będzie strasznie. Chcecie?”

Odkryjcie świat znany wam do tej pory z mitologii i wierzeń słowiańskich. Przekonajcie się, jakie stworzenia zamieszkiwały dawniej  lasy, wody i pola oraz spróbujcie wydostać się z pokoju/biblioteki, rozwiązując zadania o różnym stopniu trudności.

Czym jest pokój zagadek? To popularna gra, w której celem jest wydostanie się z pokoju. Aby tego dokonać, należy rozwiązać łamigłówki i znaleźć klucz w wyznaczonym czasie. Jeśli się nie uda – drużyna przegrywa.

Pokój zagadek BAJARZ to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Uczy współpracy, logicznego myślenia i sprytu.

Więcej informacji oraz rezerwacja pokoju pod nr. tel. 14 674 73 63 i w Bibliotece Publicznej w Pogórskiej Woli. Udział w zdarzeniu jest bezpłatny. Pokój zagadek BAJARZ zaprasza w każdy poniedziałek od godziny 13.00 do 18.00, od 12 lutego br.

Zapraszamy także do pokoju zagadek PODDASZE w Bibliotece Publicznej w Skrzyszowie. Więcej informacji pod nr. tel. 14 674 55 08.

ZAPRASZAMY!

Pogórska Wola