Pages

Categories

SzukajProjekt Kierunek Kariera –  Ruszył elektroniczny system obsługi klienta

Projekt Kierunek Kariera – Ruszył elektroniczny system obsługi klienta

Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, iż od 11.04.2018 ruszył elektroniczny system obsługi klienta. Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie Kierunek Kariera oraz otrzymaniem dofinansowania w formie bonów  zapraszamy do rejestracji przez system elektroniczny.

Dotychczas rejestracja osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Kierunek Kariera” była możliwa jedynie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Zapisy do doradców na Bilans Kariery, który rozpoczyna udział klienta w projekcie, będą od teraz możliwe jedynie przez system dostępny na stronie: https://kierunek.pociagdokariery.pl

Tym samym nie będzie już możliwości umawiania się telefonicznie. System jednak znacznie ułatwi i przyspieszy obsługę klienta w projekcie. Nie będzie już konieczności ręcznego wypełniania formularza zgłoszeniowego do projektu, a o wszystkich istotnych kwestiach system poinformuje klienta poprzez mailowe powiadomienie.

Bardzo proszę o rozpropagowanie tej informacji oraz w miarę możliwości zamieszczenie na Państwa stronie internetowej. W załączeniu także zaktualizowany harmonogram naszych lokalnych uwzględniający informację o uruchomieniu elektronicznego systemu obsługi klienta.

Z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Z poważaniem,

załączniki:

 

  Katarzyna Lis

Specjalista ds. rekrutacji i promocji

Projektu Kierunek Kariera

Zespół Poradnictwa i Wspierania Kształcenia Dorosłych

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków

tel. +48 12 619 84 55, faks +48 12 422 97 85

klis@wup-krakow.pl

www.wup-krakow.pl