Pages

Categories

SzukajSZCZEGÓŁ. GRA TERENOWA

SZCZEGÓŁ. GRA TERENOWA

by
9 lipca 2018
Najnowsze informacje
No Comment

    Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do udziału w grze terenowej SZCZEGÓŁ w Pogórskiej Woli. W trakcie zabawy uczestnicy będą musieli wykazać się spostrzegawczością, orientacją w terenie i logicznym myśleniem. Motywem przewodnim gry są szczegóły, które mijamy każdego dnia w drodze do szkoły czy do sklepu, nie zwracając na nie większej uwagi.
    Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-14 lat. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 lipca o godzinie 12.00 w Bibliotece Publicznej w Pogórskiej Woli. Gra terenowa rozegrana zostanie 20 lipca o godzinie 10.00. Zbiórka w bibliotece.
   Obowiązują zapisy! Osoby zainteresowane zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Pogórskiej Woli bądź prosimy o kontakt telefoniczny – 14 674 73 63.
     Serdecznie zapraszamy!
Z czym to się je, czyli… co to jest SZCZEGÓŁ. Gra terenowa?
    W skrócie, to połączenie questnigu i gry miejskiej. Wyobraźcie sobie, że Pogórska Wola jest wielką planszą do gry, a Wy – kolorowymi pionkami. Podróżując po wytyczonych ścieżkach natrafiacie na różnorodne zadania. Od ich wykonania zależy, czy uda Wam się ukończyć rozgrywkę. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie drużyny dotrą na metę.

gra terenowa