Pages

Categories

SzukajIII KOLEJKA ROZGRYWEK XII EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI ORLIKOWEJ ROZEGRANA

III KOLEJKA ROZGRYWEK XII EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI ORLIKOWEJ ROZEGRANA

III kolejka XII edycji została rozegrana w piątkowy wieczór 28 września na orlikach w Pogórskiej Woli i w Skrzyszowie. Wszystkie mecze się odbyły a uzyskane wyniki lekko zmieniły klasyfikacje drużyn i strzelców. Zawodnicy trafili łacznię 77 razy do bramki. W tabeli na prowadzeniu nadal utrzymuje się drużyna Nieletnich, mając dwupunktową przewagę w bilansie bramek. Z kompletem punktów na drugim miejscu plasuje się Drużyna „A”. W klasyfikacji strzelców nastąpiła mała zmiana. Tomasz Chudzik z Drużyny „A” strzelając 6 bramek w tej kolejce został samodzielnym liderem klasyfikacji z łączną ilością 14 goli. Tuż za plecami dotychczasowy lider Marcin Górski (Drużyna „A”) oraz Krystian Kobielski (Nuevo Palace) z 12 trafieniami. Szczegóły dotyczące ligi dostępne poniżej pod linkami. 
klasyfikacja2016 klasyfikacja2016
IV kolejka XII edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej zostanie rozegrana w najbliższy piątek 5 października. Zaległy mecz II kolejki zostanie rozegrany we wtorek 2 października na orliku w Pogórskiej Woli o godz. 20:00.
terminarz2016
Przedstawiamy również sylwetki wszystkich drużyn obecnej edycji.

Strefa kibica dopingująca drużyny małymi krokami nabiera coraz większej popularności. Kibice dopingują i oglądają rozgrywki w coraz bardziej kreatywny sposób. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!