Pages

Categories

SzukajMieszkaniec gminy w telewizyjnych teleturniejach

Mieszkaniec gminy w telewizyjnych teleturniejach

by
6 grudnia 2018
Najnowsze informacje
No Comment

Krystian Bednarz, 28 letni mieszkaniec Łękawicy miał okazję wystąpić w znanych i lubianych teleturniejach „Jaka to melodia?” i „Jeden z Dziesięciu”.
Występ naszego rodaka w programie „Jaka to melodia?” został wyemitowany 20 listopada na antenie TVP1, a samo nagranie programu odbyło się 4 listopada w siedzibie TVP w Warszawie. We wrześniu tego roku przebrnął przez kwalifikacje, odbywające się w Krakowie, podczas, których podawał tytuły utworów, których aranżacje usłyszał w studio. Ostatecznie dotarł do 3 rundy programu i zabrakło nie wiele, aby finał należał do Niego.
„Jeden z Dziesięciu” nagrywany był w dniu 26 października a na jego emisję czekaliśmy do 30 listopada. Był to ostatni odcinek 109. edycji. Kwalifikacje do programu Krystian odbywał również w Krakowie a jego zadaniem było poprawnie odpowiedzieć na 15 z 20 pytań. Po niespełna roku od przebrnięcia przez kwalifikacje dostał zaproszenie na nagranie odcinka, które odbywało się w Lublinie.
Skąd wziął się pomysł zgłoszenia do programu?
„W sumie zawsze mi się podobały teleturnieje od najmłodszych lat. Wiem, że są trudne a ja lubię wyzwania i dlatego się zgłosiłem. A, że jednocześnie ogłaszali eliminacje w Krakowie postanowiłem się wybrać bo akurat odbywały się w niedzielę, więc spróbowałem swoich sił i udało mi się dostać. Na kwalifikacjach do programu „Jeden z Dziesięciu” odpowiedziałem na 17 z 20 pytań poprawnie” – relacjonuje Krystian.
Jak sam dodaje na pewno w przyszłości będzie jeszcze startował w różnych konkursach oraz zachęca mieszkańców naszej gminy do udziału w takich przedsięwzięciach.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Fot:  void.tvp.pl, Krystian Bednarz pierwszy po lewej wśród zawodników.

Fot:  facebook.com/jedenzdziesieciu, Krystian Bednarz pierwszy po prawej.