Pages

Categories

SzukajPromocja książki pani Elżbiety Stepskiej – Kot

Promocja książki pani Elżbiety Stepskiej – Kot

by
11 kwietnia 2019
Kultura, Najnowsze informacje
No Comment

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, odbyło się spotkanie z panią Elżbietą Stepską- Kot i prezentacja jej najnowszej książki pt. „ Opowiedz mi, Babciu, jak to było dawniej”. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele władz i instytucji gminnych, rodzina autorki, znajomi, przyjaciele. Pani Elżbieta niezwykle ciekawie opowiadała o swoim życiu i dzieciństwie, a także o wierszach i okolicznościach ich powstawania.
Wójt Marcin Kiwior oraz Sołtys Halina Mondel wręczyli kwiaty autorce, która nie kryła wzruszenia i emocji, jakie jej towarzyszyły. Rozdała wiele autografów wraz z książkami.
Gratulujemy pani Elżbiecie inicjatywy oraz tego, że zechciała podzielić się swoimi osobistymi wspomnieniami, opisując je w książce. Jednocześnie zachęcamy do lektury tej ciekawej publikacji, która dostępna jest w bibliotekach na terenie naszej gminy.
Książka powstała dzięki operacji pn. „Opracowanie i wydanie publikacji i materiałów promocyjnych związanych z terenem działania LGD ZPT” mającej na celu promocję obszaru działania LGD ZPT poprzez opracowanie i wydanie publikacji i materiałów dotyczących obszaru realizacji LSR do dnia złożenia wniosku o płatność końcową, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”