Pages

Categories

SzukajFestiwal bramek w wykonaniu Lucky Losers – III kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików

Festiwal bramek w wykonaniu Lucky Losers – III kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików

III kolejka XIV edycji ALO została rozegrana w piątkowy wieczór 6 września na orlikach w Pogórskiej Woli i w Skrzyszowie. Rozegrano kolejne 5 meczy, które przyniosły 58 bramek. O godz. 19 swoje mecze rozpoczęli All Stars z Wolą Lubecką oraz FC Dzwonowa OSP Łękawica. W pierwszym z meczy swoje pierwsze zwycięstwo odniosła Wola Lubecka, za to All Starsi wypróbowali inne ustawienie w meczu i zawodników, którzy debiutowali w tej edycji ligi. W drugim spotkaniu FC Dzwonowa pokonała OSP Łękawicę. Ważną rolę dla zwycięzców odegrał lider klasyfikacji strzelców Kamil Zima biorąc udział w każdej zdobytej bramce. Druhowie z OSP jak narazie pozostają bez zwycięstwa, ale należy zwrócić uwagę, że do tej pory rozgrywali mecze z pierwszymi trzema drużynami z tabeli. Godzinę później rozpoczęły się kolejne spotkania. W Pogórskiej Woli w rywalizacji stanęli na przeciw siebie Nieletni (mistrz ostatnich trzech edycji) i beniaminek Dodger Team Tarnów. Pierwsza połowa zapowiadała, że mistrzowie mogą odnieść porażkę, gdyż wynik był 2:1 na korzyść Dodgersów, jednak w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugim spotkaniu rywalizowała Drużyna „A” OSP Zalasowa. Beniaminek z Zalasowej odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. O godz. 21 na orliku w Skrzyszowie rozpoczęło się ostatnie spotkanie między Lucky Losers i ISKillers FC. Pierwsza połowa to niezwykle wyrównany poziom obydwu drużyn kończący ją remisem 4:4, jednak w drugiej rozpoczął się festiwal strzelania w wykonaniu Losersów. Szybko zdobyte 3 gole, okazały się dużym ciosem dla przeciwników, którzy w sumie stracili ich 13 nie strzelając przy tym ani jednej. Popis snajperski zaprezentował Patryk Wajda strzelając łącznie 8 bramek.
W tabeli z 9 punktami na prowadzenie wyszła drużyna Lucky Losers, która prowadzi dzięki korzystniejszemu bilansowi bramek. Z taką samą ilością punktów i zwycięstw tuż za plecami Nieletni. Na trzecim miejscu z 6 punktami FC Dzwonowa. Wysoki i wyrównany poziom drużyn w lidze to przegląd na miejscach od 4-10, gdzie wszystkie 7 drużyn zdobyło po 3 pkt a o ich kolejności decyduje mała tabela. W kolejce pauzowali Nuevo Palace. Wśród strzelców po trzech kolejkach z 13 golami prowadzi Kamil Zima (FC Dzwonowa – król strzelców XIII edycji), na drugim miejscu z 9 trafieniami Marcin Marta (Nieletni – król strzelców XII edycji) ex aequo z Patrykiem Wajdą (Lucky Losers), a na trzecim z 8 bramkami Bartoszek Arkadiusz (ISKillers FC – MVP XIII edycji). W klasyfikacji asystentów na pierwszym miejscu z 7 asystami Dariusz Tokarczyk (FC Dzwonowa). Sponsorem rozgrywek XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików jest:

Szczegóły ligi dostępne poniżej:Szersze relacje foto, krótkie relacje video oraz wyniki bezpośrednio po spotkaniach dostępne na naszym fanpagu.

Rozbudowane komentarze, statystyki, wywiady z zawodnikami oraz historia wszystkich edycji ALO na stronie ligi. 


Wszystkim drużynom życzymy tak licznej ilości celnych bramek w kolejnych spotkaniach.
IV kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików zostanie rozegrana w najbliższy piątek 13 września, w której odbędzie się spotkanie pomiędzy weteranami ligowymi: Drużyną „A” (13 raz w lidze, liderzy klasyfikacji wszech czasów, drużyna z największym doświadczeniem pod względem średniej wieku swoich zawodników) i OSP Łękawicą (jedyna drużyna występująca w każdej edycji).

Zapraszamy do kibicowania!