Pages

Categories

SzukajSpotkanie na szczycie dla obrońców tytułu – VII kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików

Spotkanie na szczycie dla obrońców tytułu – VII kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików

by
8 października 2019
Aktualności ALO XIV, Najnowsze informacje, Sport
No Comment

VII kolejka XIV edycji ALO została rozegrana w piątkowy wieczór na orlikach w Pogórskiej Woli i w Skrzyszowie. Zostało rozegrane 5 meczy, które przyniosły 55 bramek.  W Pogórskiej Woli pierwszy mecz został rozegrany między drużyną All Stars, która ostatnimi czasy pokonywała liderów tabeli oraz FC Dzwonową, która po tygodniowej pauzie finalnie triumfowała. Po nich na boisko wybiegli liderzy i vice liderzy tabeli: Wola Lubecka Nieletni. Obrońcy tytułu XIII edycji zwyciężyli. Na orliku w Skrzyszowie do pierwszego spotkania wybiegli Lucky Losers OSP Zalasowa. Spotkanie niezwykle wyrównane zakończone zwycięstwem Losersów. W kolejnym spotkaniu padł już trzeci w tej edycji remis i był udziałem Nuevo Palace Dodger Team Tarnów. Ostatni mecz tego dnia to spotkanie drużyn z ostatnich miejsc tabeli. Zarówno ISKillers FC jak i druhowie z OSP Łękawica zaciekle walczyli. Był to również mecz, w którym padło najwięcej bramek. Ostatecznie przerywając serię przegranych spotkań, zwycięstwo wywieźli ISKillers FC, gdzie dominował na boisku Arkadiusz Bartoszek strzelając 6 bramek.
W tabeli bardzo ciasno – z 15 punktami na prowadzenie wyszli Nieletni. Na drugim miejscu z 13 punktami FC Dzwonowa. A na 3 miejscu Lucky Losers z 12 punktami. Tą samą ilość punktów na 4 miejscu posiada Wola Lubecka, jednak gorszy bilans bramek. Wśród strzelców po siedmiu kolejkach z 22 golami prowadzi Kamil Zima (FC Dzwonowa – król strzelców XIII edycji) ex aequo z Arkadiuszem Bartoszkiem (ISKillers FC – MVP XIII edycji), drugie miejsce z 19 trafieniami zajmuje Marcin Marta (Nieletni – król strzelców XII edycji), a na 3 miejscu również z 13 bramkami Mariusz Płaczek (Dodger Team Tarnów). W klasyfikacji asystentów pierwsze miejsce utrzymuje z 12 asystami Dariusz Tokarczyk (FC Dzwonowa). Sponsorem rozgrywek XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików jest:

Szczegóły ligi dostępne poniżej:Szersze relacje foto, krótkie relacje video oraz wyniki bezpośrednio po spotkaniach dostępne na naszym fanpagu.

Rozbudowane komentarze, statystyki, wywiady z zawodnikami oraz historia wszystkich edycji ALO na stronie ligi. 


Wszystkim drużynom życzymy tak licznej ilości celnych bramek w kolejnych spotkaniach.
VIII kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików zostanie rozegrana w najbliższy piątek 11 października, w której czekają nas kolejne emocjonujące spotkania w walce o punkty a wśród nich spotkania:
– FC Dzwonowa vs. OSP Zalasowa – w ALO Skrzyszów to ich pierwsze spotkanie, ale drużyny miały okazje wcześniej się spotkać w innych rozgrywkach, gdzie górą byli druhowie z Zalasowej,
– All Stars vs. Drużyna „A” – w tabeli sąsiadują ze sobą a zwycięzca pojedynku awansuje przynajmniej jedno miejsce wyżej,
– Nieletni vs. Lucky Losers – kolejny pojedynek na szczycie tabeli, Obrońcy Tytułu zmierzą się z Vice Mistrzami poprzedniej ligi. Ten mecz może zmienić całkowicie aktualne oblicze górnej części tabeli,
– Dodger Team Tarnów vs. OSP Łękawica – Druhowie podejmą tym razem beniaminka ligi w walce o pierwsze zwycięstwo,|
– Wola Lubecka – ISKillers FC – drużyny spotkały się dwa razy i każda z nich wygrała po razie, zatem spotkanie o dominację w bezpośrednich pojedynkach. 

Zapraszamy do kibicowania!