Pages

Categories

SzukajZacieśnienie w szczycie tabeli po rozegraniu VIII kolejki XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików

Zacieśnienie w szczycie tabeli po rozegraniu VIII kolejki XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików

by
15 października 2019
Aktualności ALO XIV, Najnowsze informacje, Sport
No Comment

VIII kolejka XIV edycji ALO została rozegrana w piątkowy wieczór na orlikach w Pogórskiej Woli i w Skrzyszowie. Zostało rozegrane 5 meczy, które przyniosły 72 bramki.  W Pogórskiej Woli pierwszy mecz został rozegrany między drużyną FC Dzwonowa OSP Zalasowa. Według relacji zawodników mieli okazję się już spotkać w innym turnieju. Tym razem górą byli byli zawodnicy Dzwonowej. Po nich na boisko wybiegli: Drużyna „A” All Stars, którzy pokanali weteranów ligowych. Ostanim meczem był pojedynek między aktualnymi mistrzami Nieletnimi, którzy musieli tym razem ulec aktualnym vice mistrzom Lucky Losers. W Skrzyszowie zostały rozegrane dwa najbardziej bramkostrzelne spotkania. W pierwszym spotkaniu Dodger Team Tarnów wysoko zwyciężył z OSP Łękawicą, a w drugim podobnie Wola Lubecka pokonała ISKillers FC. 
W tabeli bardzo ciasno – z 16 punktami na prowadzenie wyszła FC Dzwonowa. Na miejscach od 2 do 4 z 15 punktami, według małej tabeli plasują się kolejno: Nieletni, Lucky Losers Wola Lubecka. Wśród strzelców po ośmiu kolejkach z 26 golami prowadzi Kamil Zima (FC Dzwonowa – król strzelców XIII edycji) ex aequo z Arkadiuszem Bartoszkiem (ISKillers FC – MVP XIII edycji), drugie miejsce z 19 trafieniami zajmuje Marcin Marta (Nieletni – król strzelców XII edycji), a na 3 miejscu z 15 bramkami Michał Kumięga (Wola Lubecka). W klasyfikacji asystentów pierwsze miejsce z 13 asystami Mikołaj Kasprzycki (ISKillers FC). Sponsorem rozgrywek XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików jest:

Szczegóły ligi dostępne poniżej:Szersze relacje foto, krótkie relacje video oraz wyniki bezpośrednio po spotkaniach dostępne na naszym fanpagu.

Rozbudowane komentarze, statystyki, wywiady z zawodnikami oraz historia wszystkich edycji ALO na stronie ligi. 


Wszystkim drużynom życzymy tak licznej ilości celnych bramek w kolejnych spotkaniach.
IX kolejka XIV edycji Amatorskiej Ligi Orlików zostanie rozegrana w najbliższy piątek 18 października, w której czekają nas kolejne emocjonujące spotkania w walce o punkty a wśród nich spotkania:
– FC Dzwonowa vs. Nieletni – kolejne spotkanie na szczycie, gdzie lider tabeli podejmie aktualnego mistrza zajmującego drugie miejsce,
– Dodger Team Tarnów vs. ISKillers FC – walka o punkty dzięki, którem Dodgersi zachowają szansę w walce o podium a Killersi mogą przeskoczyć wyżej w tabeli,
– All Stars vs. Nuevo Palace – kolejny pojedynek, który może otworzyć lub zamknąć drogę na podium,
– Drużyna „A” vs. Nuevo Palace – na własną prośbę zdecydowali się grać dwa mecze pod rząd. Czy utrzymają tempo i nie zabraknie im sił? To wszystko się okaże podczas starcia z ligowymi Weteranami,
– Wola Lubecka – Lucky Losers – mecz drużyn z 3 i 4 miejsca, który również jest niezwykle istotny przy walce o końcowe podium.
Pauzują: OSP Łękawica i OSP Zalasowa. 

Zapraszamy do kibicowania!