Pages

Categories

SzukajGminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

by
17 października 2019
Najnowsze informacje
No Comment

Uroczystość gminna Święta Edukacji Narodowej odbyła się w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Łękawicy. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Skrzyszów, Przewodniczący Rady Gminy, dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty i emeryci gminnych szkół i przedszkoli. Szczególnie ciepło witano emerytowanych pracowników oświaty. Wójt Gminy Marcin Kiwior podziękował pracownikom oświaty za ich codzienny trud pracy gwarantujący wysoki poziom kształcenia i wychowania, a także zapewnienie bezpieczeństwa w przedszkolach i szkołach oraz wręczył nagrody wójta szczególnie wyróżniającym się pracownikom. Złotym Medalem za długoletnią służbę, przyznawanym przez Prezydenta RP została odznaczona Pani Halina Tryba – pracownik Przedszkola Publicznego w Szynwałdzie. Medal w imieniu Prezydenta RP wręczył Wicewojewoda Zbigniew Starzec.
Gminne Święto Edukacji Narodowej było również okazją do wręczenia nagród dyrektorskich nauczycielom i pracownikom oświaty. O piękną oprawę artystyczną zadbali nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Łękawicy.
Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz rozwoju i edukacji naszych dzieci.