Pages

Categories

SzukajKolejna edycja projektu Jeżdżę z głową

Kolejna edycja projektu Jeżdżę z głową

by
15 stycznia 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Samorząd Gminy Skrzyszów pozyskał ponad 20 000 zł z budżetu Województwa Małopolskiego na realizację projektu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową” w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”.
Projekt adresowany jest do grupy 72 dzieci z klas pierwszych ze szkół podstawowych, zajęcia prowadzone będą w okresie od 3 do 8 lutego na stoku narciarskim w Jastrzębiej koło Ciężkowic. Nauka potrwa 16 godzin i będzie prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów narciarskich.
W ramach projektu organizator zapewnia sprzęt narciarski, instruktorów, karnet na wyciąg narciarski oraz przejazd i opiekę podczas transportu na stok.
Program zakłada m.in. opanowanie podstawowych elementów jazdy na nartach jak podchodzenie, obracanie się, zmiana kierunku jazdy czy pług a ponadto nabycie umiejętności kontrolowania prędkości jazdy i bezpiecznego upadania. Instruktorzy będą uczyć wiedzy związanej z bezpiecznym korzystaniem ze stoku narciarskiego.
Więcej informacji w sekretariatach poszczególnych szkół oraz w pokoju 18 w Urzędzie Gminy w Skrzyszowie (telefon 14 688 70 08) . Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 100 zł od dziecka.


Są jeszcze wolne miejsca!

„Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”