Pages

Categories

SzukajX Koncert Charytatywny – podsumowanie

X Koncert Charytatywny – podsumowanie

by
12 lutego 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Podczas X Koncertu Charytatywnego w Skrzyszowie po raz kolejny udało się zebrać kwotę przekraczająca 10 tys. zł w przeliczeniu na jedną z pięciu potrzebujących osób.
Po podsumowaniu wszystkich przychodów i kosztów organizacyjnych jubileuszowego X Koncertu Charytatywnego pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów, pragniemy poinformować, że udało się zebrać dla potrzebujących mieszkańców imponującą kwotę 50 964,06 zł, co oznacza, że każda z pięciu osób otrzyma
 10 192,81 zł. Uzyskane środki zostaną przeznaczone m.in. na turnusy rehabilitacyjne oraz specjalistyczne konsultacje lekarskie. Po raz kolejny mieszkańcy i sympatycy gminy Skrzyszów okazali swoje dobre serce, co na przestrzeni dziesięciu lat pozwoliło na pomoc 46 mieszkańcom naszej gminy.
Pragniemy podziękować wszystkim sponsorom, darczyńcom, osobom licytującym, wrzucającym pieniądze do puszek i kupującym bilety, organizatorom i wolontariuszom oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tego szlachetnego przedsięwzięcia.

rozliczenie