Pages

Categories

SzukajWszystkiego najlepszego – (Nie)mundurowy Dzień Dziecka – KONKURS!

Wszystkiego najlepszego – (Nie)mundurowy Dzień Dziecka – KONKURS!

by
1 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Z okazji Dnia Dziecka, Samorząd Gminy Skrzyszów wraz z dyrektorami szkół i przedszkoli, przedstawicielami instytucji gminnych, strażakami, nauczycielami i służbami mundurowymi, pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia dzieciom, życząc wszystkiego… ale o tym już w filmie. Zapraszamy!

KONKURS
Odpowiedz na pytanie i wygraj następujące nagrody: 10 voucherów do Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie (park linowy), 10 voucherów do parku trampolin FlyPark Tarnów, dmuchany zamek na własnym ogrodzie – 2h (dzieci do 10 lat), 3x rolki, hulajnoga elektryczna.
PYTANIE
Wymień nazwy wszystkich miejscowości gminy Skrzyszów oraz 5 zawodów, które pojawiają się w filmie (Nie)mundurowy Dzień Dziecka.
ODPOWIEDZI
Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu osoby dorosłej prosimy o przesłanie na adres mailowy: jaroslaw.ciochon@gcb-skrzyszow.pl
TERMIN
Na odpowiedzi czekamy od 1-3 czerwca br. Losowanie nagród 4 czerwca br. o godz. 17.00 za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Relację można będzie obejrzeć również na stronie internetowej Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).
Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU (link) i RODO (link).