Pages

Categories

Szukaj

Rusz się! Wakacje!

Rusz się! Wakacje!

by
30 czerwca 2020
Kultura, Najnowsze informacje
No Comment

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza na „wakacje”. Tym razem uczestnicy staną oko w oko z brudem, przyjrzą się z bliska kropkom oraz udadzą się w podróż po gminie Skrzyszów, odkrywając jej historię i tajemnicę.
Warsztaty plastyczne zaczną się od brudu. Odbiorcy dowiedzą się, z czego składa się kurz i co w nim żyje. Stworzą także mydełka o wybranym zapachu. W trakcie Dotart – kropkowanie spróbujemy spojrzeć na świat przez… kropki, kropkując wszystko, co wpadnie nam w dłonie. Na warsztaty obowiązują zapisy. Koszt: 5 zł.
Rodziny i nie tylko pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w grze terenowej, która potrwa przez pięć wakacyjnych weekendów. Jak dołączyć? Wystarczy posiadać sprawny telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją Mapy i dostępem do Internetu. O miejscu rozpoczęcia gry w danej miejscowości, każdy zainteresowany, dowie się ze strony internetowej www.gcb-skrzyszow.pl oraz www.skrzyszow.pl, na których zamieszczone zostaną współrzędne geograficzne ukrycia pierwszych zagadek.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wycieczki organizowane przez GCKiB zostały wstrzymane. Pragniemy jednak zaprosić na Spacerki po gminie Skrzyszów, w trakcie których przybliżona zostanie historia miejscowości oraz sztuki. Spacerki odbywać się będą w niedzielę, tuż po zakończeniu przedpołudniowego/południowego nabożeństwa. Zbiórka pod kościołem. Zapisy na warsztaty i szczegółowe informacje w bibliotece w Szynwałdzie oraz pod nr. tel. 14 674-23-46.
Zachęcamy do śledzenia strony internetowej GCKiB, na której, na bieżąco, umieszczane będą wszelkie szczegóły odnośnie oferty wakacyjnej.

mm

Plakat-Spacer-Skrzyszów- png2

Warsztaty plastyczne png2