Pages

Categories

Szukaj8 spotkań – wygrane Pogorii i LKS Szynwałd

8 spotkań – wygrane Pogorii i LKS Szynwałd

by
14 września 2020
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

W minionym tygodniu prócz spotkań ligowych odbyły się spotkania w ramach III rundy Pucharu Polski. W środę 9 września na boiska wybiegli zawodnicy drużyn:
LKS Ładna na wyjeździe podejmowała KS US Śmigno. W regulaminowym czasie mecz zakończył się 4:4, gdzie w ostatniej minucie spotkania Ładna strzeliła dwie bramki. Ostatecznie rozstrzygnął konkurs rzutów karnych, w których wygrali gospodarze 6:5,
LUKS Skrzyszów na wyjeździe podejmował LKS Koszyce Wielkie przegrał 5:2,
– o wielkim pechu mogą mówić zawodnicy LKS Szynwałd, którzy na własnym boisku pokonali 4:2 Ciężkowiankę Ciężkowice, jednak w wyniku błędnego wypełnienia protokołu meczowego został przyznany walkower i to przeciwnicy awansowali dalej.
W tym sezonie to były już ostatnie potyczki w ramach Pucharu Polski, gdyż POGORIA i KS Łękawica odpadły we wcześniejszych rundach.
W weekend natomiast odbyły się kolejne spotkania ligowe. I tak w klasie okręgowej LKS Ładna na wyjeździe przegrała 2:5 z GLKS Gromnik, LUKS Skrzyszów u siebie zremisował 3:3 z LKS Rzuchowa a LKS Szynwałd również u siebie wygrał 2:1 z Pogórzem Pleśna. Po ośmiu rozegranych kolejkach LUKS Skrzyszów utrzymuje pozycje vice lidera tabeli z 16 pkt, awans na 3 miejsce zanotował Szynwałd mając 15 punktów a Ładna spadła na 12 miejsce mając 9 punktów.
W A klasie pewne zwycięstwo na wyjeździe odniosła KS POGORIA Pogórska Wola wygrywając 5:2 z Iskrą Tarnów. Dzięki temu zwycięstwu awansowała na 2 pozycję w tabeli mając 13 punktów.
W B klasie KS Łękawica przegrała wyjazdowe spotkanie 2:5 z Liwoczem Czermna i spadła na 5 miejsce w tabeli mając 7 punktów.
W nadchodzący weekend czekają nas następujące spotkania:
– DERBY GMINY LKS Ładna vs. LUKS Skrzyszów 20.09 o godz. 16:00
– KS Łękawica vs. LKS Rudka – 19.09 o godz. 16.00
– KS POGORIA Pogórska Wola vs. Dunajec Mikołajowice – 19.09 o godz. 16:30
– LKS Rzuchowa vs.LKS Szynwałd – 20.09 o godz. 16:00