Pages

Categories

SzukajKonkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja. #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!”

Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja. #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!”

by
14 września 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita wraz z Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Pawłem Nowakiem, Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. Damianem Koniecznym, Dyrektorem Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce Janem Godlewskim przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja. #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!”

Zgłoszenia mogą być przesyłane także przez domy kultury, ogniska muzyczne, chóry parafialne lub inne podmioty, do których dzieci uczęszczają na zajęcia muzyczne.

Celem konkursu jest zwiększenie wśród dzieci i młodzieży świadomości na temat wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości. Tegoroczny konkurs zachęca młodzież do wyboru pieśni nie tylko związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, ale i utworów, które nawiązują do wydarzeń historycznych związanych z obchodzonymi w 2020 roku rocznicami takimi
jak: wojna polsko-bolszewicka, powstania i plebiscyt na Górnym Śląsku, plebiscyt na Warmii, Mazurach i Powiślu, Zaślubiny Polski z morzem.

Do udziału w konkursie zapraszamy solistów oraz zespoły liczące do 5 osób. Zadanie konkursowe polega na nagraniu utworu patriotycznego – piosenki bądź utworu instrumentalnego trwającego maksymalnie 5 minut.
To okazja, by rozwinąć talent, a także lepiej poznać tradycje polskiej pieśni patriotycznej, zainspirować się nią, pokusić o nowe ciekawe aranże.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów oraz dodatkowo przez Agencję Mienia Wojskowego.

Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy nadsyłać wyłącznie elektronicznie do 5 października 2020 r., wybierając jeden z poniższych sposobów:

a) przesyłając na adres mailowy:
zaspiewajityniepodleglej@muw.pl;

b) przesyłając za pośrednictwem strony do wysyłki dużych
plików np. www.wetransfer.com  lub

c) za pomocą konta w chmurze (Dropbox, Onedrive, dysk
Google).

Informacji o konkursie udzielają: Oddział ds. Organizacyjnych w Biurze Wojewody, tel. 12/ 39 21 119, 12/ 39 21 111, e-mail:
jduk@malopolska.uw.gov.pl; bmad@malopolska.uw.gov.pl  oraz Biuro Spółki Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., tel. 12 278 73 71, e-mail:
pr@kopalnia.pl .  

Informacje dotyczące konkursu dostępne są również na stronach internetowych organizatorów:
http://muw.pl/
https://www.kopalnia.pl/
https://kuratorium.krakow.pl/
https://muzeum.wieliczka.pl/

Regulamin 
Zał. nr 1. do regulaminu
Zał. nr 2.  ZGODA NA UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU
Zał. nr 3. ZGODA NA uczestniczenie dziecka w Konkursie na warunkach określonych w Regulaminie
Zał nr 4. Zgłoszenie Szkoły
 
0001