Pages

Categories

SzukajVI kolejka zmagań w XV edycji Amatorskiej Lidze Orlikowej

VI kolejka zmagań w XV edycji Amatorskiej Lidze Orlikowej

by
15 września 2020
ALO XV, Najnowsze informacje, Sport
No Comment

VI kolejka XV edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej już za nami a podczas niej mieliśmy okazję zobaczyć  71 bramek. Była to również kolejka, która biorąc pod uwagę tabelę zapewniała nas o bardzo ciekawie zapowiadających się spotkaniach.
W Skrzyszowie na orliku:
– o 19 zmierzyli się można by rzec w drugim hicie kolejki zawodnicy DODGER Team Tarnów Nuevo Palace. Obie drużyny zagrały w osłabionych składach i finalnie mecz zakończył się 3:8
– o 20 zagrała Drużyna „A” OSP Zalasowa. Pierwsza z drużyn zagrała bez zmienników, zaś druga swoje strzelone bramki zawdzięcza za każdym razem innemu zawodnikowi. Finalnie mimo wyrównanego meczu zwyciężyli Strażacy 6:4 zdobywając swoje pierwsze punkty w tej edycji.
– o 21 mogliśmy zobaczyć pogrom w jednym kierunku. Idąc za słynnym hasłem ze znanego serialu „Winter is coming”. Na boisku spotkali się Druhowie z OSP Łękawica FC Dzwonowa. I to właśnie CI drudzy zdobyli 17 bramek, nie tracąc ani jednej a autorem 10 z nich i dwóch ostatnich podań był Kamil Zima.
Na orliku w Pogórskiej Woli:
– o 19 zmierzyli się Szybcy i Wściekli Huragan Piotrkowice. Ci pierwsi zdominowali grę na boisku wygrywając 13:3, za to poza boiskiem grupa wiernych kibiców Huraganu dawała z siebie wszystko.
– o 20 rozpoczął się hit kolejki pomiędzy All Stars Lucky Losers Grabówka. W zeszłej edycji to „Gwiazdy” były wygrane, jednak w tej odpowiednie przygotowanie odmieniło losy meczu i zakończył się finalnie 8:2 dla Lucky.
– o 21 zagrali FC Galacticos ISKillers FC. To był również bardzo wyrównany mecz jednak finalnie się zakończył 2:5 i głównym autorem takiego zakończenia był Arkadiusz Bartoszek, autor 4 bramek.
Po sześciu rozegranych kolejkach bez straty punktu nadal pozostają 2 drużyny, których miejsca w tabeli są zależne od bilansu bramek:
1. Nuevo Palace 18 pkt (+42).
2. Lucky Losers Grabówka 18 pkt (+24).
3. FC Dzwonowa 13 pkt.
Indywidualnie w klasyfikacji strzelców utrzymuje prowadzenie z 28 trafieniami Kamil Zima (FC Dzwonowa). W ostatniej kolejce strzelił aż 10 bramek. Na miejsce 2 ex aequo przesunęli się Krystian Kobielski (Nuevo Palace) i Jakub Twardy (Nuevo Palace) z 16 bramkami. Miejsce 3 zajmuje Dariusz Kulas (All Stars) – 15 bramek.
W klasyfikacji asystentów na prowadzeniu ex aequo z 16 asystami Jakub Twardy (Nuevo Palace) i Artur Szafran (FC Dzwonowa). 

Szczegóły ligi dostępne poniżej:Szersze relacje foto, krótkie relacje video oraz wyniki bezpośrednio po spotkaniach dostępne na naszym fanpagu i instagramie.

Rozbudowane komentarze, statystyki, wywiady z zawodnikami oraz historia wszystkich edycji ALO na stronie ligi. 


Wszystkim drużynom życzymy kolejnych strzelonych bramek i wygranych meczy.
VII kolejka XV edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej zostanie rozegrana w najbliższy piątek 18 września. Zapowiedzi spotkań na aloskrzyszow.futbolowo.pl

Podczas rozgrywania kolejnych kolejek zwracamy się z prośbą do kibiców jak i drużyn oczekujących na swoje spotkanie o pamiętaniu i o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz stosowaniu się do wszelkich przepisów sanitarnych w tym do zachowania zalecanego dystansu społecznego.