Pages

Categories

Szukaj



Terminarz rozgrywek ALO XIV

I kolejka – 23.08.2019 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  All Stars  Dodger Team Tarnów   19:00  Pogórska Wola
2.  Nieletni  OSP Łękawica 20:00   Pogórska Wola 
  Wola Lubecka PAUZA
3.  Lucky Losers Nuevo Palace   19:00  Skrzyszów
4.  FC Dzwonowa  Drużyna „A”  20:00   Skrzyszów 
5.  ISKillers FC  OSP Zalasowa  21:00   Skrzyszów 

II kolejka – 30.08.2019

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  Dodger Team Tarnów  OSP Zalasowa   19:00  Pogórska Wola
2.  Drużyna „A”  Wola Lubecka  20:00   Pogórska Wola 
3.  ISKillers FC  Nieletni  21:00   Pogórska Wola
4.  FC Dzwonowa  Nuevo Palace  19:00   Skrzyszów
5.  Lucky Losers  OSP Łękawica  20:00   Skrzyszów
 All Stars PAUZA

III kolejka – 06.09.2019 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  All Stars  Wola Lubecka  19:00   Pogórska Wola
2.  Nieletni  Dodger Team Tarnów  20:00   Pogórska Wola 
  Nuevo Palace* PAUZA
3.  FC Dzwonowa  OSP Łękawica  19:00   Skrzyszów
4.  Drużyna „A”  OSP Zalasowa* 20:00   Skrzyszów 
5.  Lucky Losers  ISKillers FC  21:00   Skrzyszów 

* zamiana na prośbę i za zgodą Kapitanów

IV kolejka – 13.09.2019

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  All Stars  OSP Zalasowa   19:00  Pogórska Wola
2.  FC Dzwonowa  ISKillers FC  20:00   Pogórska Wola 
3.  Lucky Losers  Dodger Team Tarnów  21:00   Pogórska Wola
4.  Nuevo Palace  Wola Lubecka 19:00   Skrzyszów
5. Drużyna „A”  OSP Łękawica  20:00   Skrzyszów
 Nieletni PAUZA

V kolejka – 20.09.2019 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  All Stars  Nieletni  19:00   Pogórska Wola
2.  FC Dzwonowa Dodger Team Tarnów  20:00   Pogórska Wola 
  Lucky Losers PAUZA
3.  OSP Zalasowa  Wola Lubecka  19:00   Skrzyszów
4.  Drużyna „A”  ISKillers FC  20:00   Skrzyszów 
5.  OSP Łękawica  Nuevo Palace  21:00   Skrzyszów 

VI kolejka – 27.09.2019

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  OSP Łękawica  Wola Lubecka   19:00  Pogórska Wola
2.  Dodger Team Tarnów  Drużyna „A”  20:00   Pogórska Wola 
3.  Nieletni  OSP Zalasowa  21:00   Pogórska Wola
4.  All Stars  Lucky Losers  19:00   Skrzyszów
5.  Nuevo Palace  ISKillers FC 20:00   Skrzyszów
 FC Dzwonowa PAUZA

VII kolejka – 04.10.2019 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  All Stars   FC Dzwonowa   19:00  Pogórska Wola
2.  Nieletni  Wola Lubecka  20:00   Pogórska Wola 
  Drużyna „A” PAUZA
3.  Lucky Losers  OSP Zalasowa  19:00   Skrzyszów
4.  Nuevo Palace  Dodger Team Tarnów  20:00   Skrzyszów 
5.  OSP Łękawica  ISKillers FC  21:00   Skrzyszów 

VIII kolejka – 11.10.2019

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  FC Dzwonowa  OSP Zalasowa   19:00  Pogórska Wola
2.  Drużyna „A”  All Stars  20:00   Pogórska Wola 
3.  Nieletni  Lucky Losers  21:00   Pogórska Wola
4.  Dodger Team Tarnów  OSP Łękawica  19:00   Skrzyszów
5.  Wola Lubecka  ISKillers FC  20:00   Skrzyszów
 Nuevo Palace PAUZA

IX kolejka – 18.10.2019 

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  FC Dzwonowa  Nieletni   19:00  Pogórska Wola
2.  ISKillers FC  Dodger Team Tarnów  20:00   Pogórska Wola 
  OSP Łękawica, OSP Zalasowa* PAUZA
3.  All Stars  Nuevo Palace  19:00   Skrzyszów
4.  Drużyna „A”  Nuevo Palace*  20:00   Skrzyszów 
5.  Lucky Losers  Wola Lubecka  21:00   Skrzyszów 

* zamiana na prośbę i za zgodą Kapitanów

X kolejka – 25.10.2019

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  Wola Lubecka  Dodger Team Tarnów  19:00   Pogórska Wola
2.  Nieletni  Drużyna „A”  20:00   Pogórska Wola 
3.  All Stars  OSP Łękawica  21:00   Pogórska Wola
4.  Lucky Losers  FC Dzwonowa  19:00   Skrzyszów
5.  Nuevo Palace  OSP Zalasowa  20:00   Skrzyszów
 ISKillers FC PAUZA

01.11.2019 – Uroczystość Wszystkich Świętych – pauza w rozgrywkach
XI kolejka – 08.11.2019

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1.  FC Dzwonowa  Wola Lubecka  19:00  Pogórska Wola
2.  OSP Łękawica  OSP Zalasowa   20:00   Pogórska Wola 
3.  All Stars  ISKillers FC  21:00   Pogórska Wola
4.  Nieletni Nuevo Palace 19:00   Skrzyszów
5.  Drużyna „A”  Lucky Losers  20:00   Skrzyszów
Dodger Team Tarnów  PAUZA

16.11.2019 – PUCHAR LIGI (szczegóły) i uroczyste zakończenie LIGI