Pages

Categories

Szukaj

Gminny Rajd Rowerowy

Gminny Rajd Rowerowy

by
30 czerwca 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Letni wypoczynek, to nie tylko plaża, woda i leżaki. Warto zadbać także o aktywność fizyczną. Gmina Skrzyszów rozpoczęła wakacje na sportowo. Przed Urzędem Gminy w Skrzyszowie zgromadzili się miłośnicy dwóch kółek, którym niestraszne były wysokie temperatury.
Uczestnicy mieli do przejechania niecałe 30 km. Droga wiodła malowniczą trasą, wytyczoną przez Skrzyszów, Ładną, Pogórską Wolę i Szynwałd. W rajdzie mógł wziąć udział każdy, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów. Na starcie pojawiło się prawie 100 os. w różnym wieku. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat, a najstarszy 77 lat. Na twarzach, pomimo zmęczenia i upału, widoczne były uśmiechy, które nie znikały z każdym przejechanym kilometrem.

Rajd zakończył się na boisku Orlik w Skrzyszowie. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wydarzenia kiełbaski z grilla. Wszystkie osoby, które wzięły udział w rajdzie, otrzymały od wójta gminy Skrzyszów, Marcina Kiwiora, pamiątkowe dyplomy.

Za pomoc w organizacji wydarzenia – zabezpieczenie trasy przejazdu – dziękujemy Ochotniczym Strażom Pożarnym ze Skrzyszowa, Ładnej, Pogórskiej Woli i Szynwałdu oraz Radnemu Gminy Skrzyszów Piotrowi Kiwiorowi.