Pages

Categories

SzukajII Koncert Charytatywny

Podsumowanie koncertu

15 377,62 zł  tyle wyniósł zysk z II Koncertu Charytatywnego w Skrzyszowie. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie dwóch chłopców z porażeniem mózgowym. To było wielkie wydarzenie artystyczne, ale też święto ludzi dobrego serca. Mowa o koncercie zespołu IRA, który był główną atrakcją II Koncertu Charytatywnego. Poznaliśmy szczegółowe rozliczenie finansowe, tego wydarzenia. Wydatki związane z organizacją imprezy kosztowały 42 784, 80 złotych. W tej kwocie było wynagrodzenie dla zespołu, który co warto podkreślić, zainkasował połowę swoje normalnej gaży. Dochód z imprezy wyniósł  58 162, 42 zł. Czysty zysk wyniósł 15 377,62 zł.

Środki, po połowie (7 688,81 zł) przekazane zostaną na koszty leczenia dwóch chłopców z porażeniem mózgowy z Szynwałdu i Ładnej.

Ostateczne Rozliczenie z II Charytatywnego Koncertu w Skrzyszowie

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Honorowy patronat nad imprezą sprawował:

 

 
Wójt Gminy Skrzyszów

Marcin Kiwior

 

W gronie patronów medialnych znalazły się:

Radio „RDN Małopolska” Portal „Tarnów.net.pl”
Regionalna Telewizja Internetowa „TARWIZJA”   „Tarnowski Kurier Kulturalny”
„Temi” „Gość Niedzielny”
Portal „Tarnowskie Info.pl”  
 

Sponsorami strategicznymi imprezy byli:

 

Tarnowskie Wodociągi PGNiG Technologie Oddział ZRUG

w Pogórskiej Woli

3W Dystrybucja Budowlana S.A. Azoty Tarnów
Oddział w Tarnowie  
 

W gronie  sponsorów znalazły się następujące firmy:

 

„Ład-Bud”- Edward Chrupek „MAT-MAT”- Krzysztof Mącior
Karpacka Spółka Gazownictwa PGNiG Karpacki Oddział Obrotu Gazem Edward Totoń
Sklep Spożywczo-Przemysłowy

Hit-Pol- Elżbieta i Kazimierz Świdzińscy

Sklep Spożywczo-Przemysłowy

Hit-Pol- Elżbieta Onik


 
P.H. ELZA „Delikatesy Centrum”-

Marcin Szufnara

 
Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego- Maria i Krzysztof Kowalscy Zakład Piekarsko-Cukierniczy- Jan Starostka F.H.T.„PRZEMKO”- Zbigniew Korus
„Elefant” Marcin Hoim ELKOR” Sp. Z o.o.- Bogdan Burchart F.H.U „SUBIEKT”- Paweł Mróz F.T.H.U. Mariusz Czarnik
Antoni Boruch “Mega-trans” Transport i spedycja F.H.U. Auto-Eko-Gaz-Metal Ryszard Flaga
 

W gronie sponsorów znaleźli się również:

 

Alina Starzychowicz-Smagacz Andrzej Pietras Wiesław Marek Janusz Kozioł
Tadeusz Zając Jan Świątek Marzena Budzik Ks. Wiesław Gomółka
 

Józef Dach

Jerzy Marciniak Andrzej Mądel Piotr Frysztak
 

Dariusz Szymczak F.P.H.U “MEGI”

 

 

 

Podziękowania organizatorzy kierują także do wszystkich służb ratunkowych, porządkowych, policyjnych oraz medycznych dziękując za utrzymany ład i porządek oraz bezpieczeństwo uczestników koncertu.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc jaką okazali nam strażacy,  dzięki ich poświęceniu i wytrwałości w niesprzyjających warunkach pogodowych cała impreza przebiegała bez żadnych komplikacji. Proszę przyjąć nasze serdeczne podziękowania, które kierujemy na ręce Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Skrzyszowie Pana Stanisława Żywca,  Komendanta Gminnego OSP Pana Józefa Mazura oraz Panu Piotrowi Młyńskiemu prezesowi OSP Skrzyszów.
Dziękujemy Paniom z obsługi, a w szczególnie Pani Celinie Kołodziej oraz Pani Halinie Mondel – Sołtys ze Skrzyszowa.
Gorące podziękowania płyną do naszych niezawodnych wolontariuszy na czele z Eweliną Kozioł, którzy po raz kolejny okazali się nieocenieni a ich praca znacznie ułatwiła nam płynny przebieg koncertu.
Szczególnie dziękujemy Panu Robertowi Wadyckiemu – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie, który udostępnił nam hale sportową do zorganizowania koncertu, a także  Paniom sprzątającym oraz Panom woźnym, których pomoc okazała się nieoceniona.
Serdecznie dziękujemy także Panu Janowi Buras za rozłożenie i złożenie sceny, Panu Leszkowi Wawrzon za pomoc w wydawaniu posiłków dla służb porządkowych.
 

Koncert nie odbyłby się gdyby nie Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie z Dyrektorem Panią Małgorzatą Chwistek, która jak zawsze okazała się wspaniałym łącznikiem pomiędzy artystami a organizatorami. Nie zapominamy również o Klubie Kobiet Kreatywnych „GRACJA” z Panią Prezes Ewą Siedlik, to dzięki uprzejmości tych Pań możliwe było przeprowadzenie zbiórki pieniędzy do puszek. Podziękowania składamy również na ręce Pani Marty Krawczyk Prezesa Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Chorym Dzieciom i Ich Rodzinom „PROMETEUSZ”, które użyczało nam swojego konta.
Nie było by koncertu bez występu największych gwiazd, zatem najgorętsze podziękowania składamy na ręce Zespołu „IRA”, który zachwycał nas swoja muzyką, dając wspaniały ponad  dwugodzinny koncert. Dziękujemy także Wojciechowi Klichowi oraz grupie młodzieży ze „Skrzyszowskiej Szkoły Muzyków”  ze swoimi trenerami i opiekunami za uświetnienie koncertu swoimi  występami.
Pragniemy również podziękować wszystkim osobom i firmom, które przekazały przedmioty na licytację, były to nieraz piękne i bardzo drogocenne rzeczy, za które zebraliśmy kwotę rzędu 7 220,00 zł.

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego wspaniałego koncertu, a także osobom które nie sposób wymienić w tym miejscu z imienia i nazwiska, a których wkład pracy nad tegoroczną imprezą był naprawdę duży.