Pages

Categories

Szukaj



Klasyfikacje zawodników ALO XV

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

SUMA Zawodnik Drużyna #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11
44 Zima Kamil FC Dzwonowa 3 2 3 4 6 10 3 3 7 1 2
36 Kulas Dariusz All Stars 5 4 1 1 4   6 2 9 4  
29 Hebda Marcin All Stars 1   3 4 2   4 5 4 6  
27 Kobielski Krystian Nuevo Palace 1 2 4 3 4 2 3 3 2   3
24 Wajda Patryk Lucky Losers Grabówka 1   4 2   1 6 6 1   3
21 Drzymała Maciej Lucky Losers Grabówka 3 2   1 2 3 1 5 1   3
21 Jasiak Kamil Szybcy i Wściekli 1 3 2 1 1 3   4   3 3
20 Marta Marcin Szybcy i Wściekli   3 5     5 1 3   3  
17 Bartoszek Arkadiusz ISKillers FC         6 4   6 1    
17 Twardy Jakub Nuevo Palace 2 3 2 5 1 3     1    
15 Mazur Mikołaj OSP Zalasowa 1   2   3 1     1 1 6
15 Olszówka Sebastian FC Dzwonowa   1   1 3 5     4   1
14 Płaczek Mariusz DODGER Team Tarnów 1 2 2 2 3   3       1
13 Chudzik Łukasz Drużyna “A”   1 7   1 1 3        
13 Wątroba Konrad Huragan Piotrkowice 4 3     2   2 1 1    
12 Reczek Mateusz Nuevo Palace         3   2 2 2   3
11 Kapustka Robert DODGER Team Tarnów   3 3 1       2     2
11 Krawiec Przemysław ISKillers FC         4     5 2    
10 Górski Marcin Drużyna “A” 3       2 2 1 2      
10 Niemiec Piotr All Stars       1 3 1 3 1 1    
9 Budzik Marcin OSP Łękawica     2 3 1     1 2    
9 Kiełbasa Filip Nuevo Palace     1 2 1 1 1       3
9 Mądel Grzegorz FC Galacticos       1   1 3 1   2 1
9 Nowaczyk Jarosław Lucky Losers Grabówka         2     4 1   2
8 Budzik Maciej OSP Łękawica 1 2     2   2   1    
8 Jachym Tomasz Szybcy i Wściekli   1   1   2   3     1
8 Mazur Maciej OSP Zalasowa   3 1 1   1     1   1
8 Mączko Mateusz Huragan Piotrkowice 2     3 1 1 1        
8 Motyka Dawid Nuevo Palace 1 1 1 1   2 1       1
8 Szafran Artur FC Dzwonowa 1   1 1 3 1   1      
7 Gacek Filip Nuevo Palace       2 1     1     3
7 Kapustka Kazimierz DODGER Team Tarnów 1 2 2           2    
7 Pawłowski Daniel OSP Zalasowa   1       1     1 1 3
6 Chwistek Kamil OSP Łękawica             3       3
6 Krupa Marcin Huragan Piotrkowice     1 4 1            
6 Krużel Bartłomiej Lucky Losers Grabówka   6                  
6 Mądel Damian FC Galacticos   1   2         2 1  
6 Siedlik Maksymilian FC Galacticos   1   1 1 1     1 1  
6 Słupek Kamil Lucky Losers Grabówka 1 2       2         1
5 Kielian Mateusz FC Galacticos 2     1       1 1    
5 Lebryk Paweł OSP Zalasowa     2 1   1         1
5 Nalepa Mateusz OSP Zalasowa       1   1   2   1  
5 Smagacz Adrian FC Galacticos   1     1   1   1 1  
5 Szypułka Paweł DODGER Team Tarnów 1 2 1           1    
5 Usarz Andrzej FC Dzwonowa   1       1     1 1 1
4 Bajorek Daniel ISKillers FC       1 1 1 1        
4 Budzik Łukasz OSP Łękawica 2 1                 1
4 Kuczek Paweł Szybcy i Wściekli 1   1     1   1      
4 Masło Łukasz Szybcy i Wściekli 1 1     1   1        
4 Maziarka Tomasz DODGER Team Tarnów 2 2                  
4 Piątek Tomasz Huragan Piotrkowice   1         2   1    
4 Rakiej Wojciech DODGER Team Tarnów 1         2 1        
4 Salawa Sebastian Szybcy i Wściekli   1       1   1   1  
4 Zając Piotr All Stars         1       1 2  
3 Bajorek Kamil ISKillers FC     1 2              
3 Brzuchac Mateusz Lucky Losers Grabówka 2 1                  
3 Gaweł Konrad Nuevo Palace       1 2            
3 Janas Bartłomiej Lucky Losers Grabówka       2         1    
3 Jarosz Damian Lucky Losers Grabówka       1   2          
3 Kamykowski Sławomir Huragan Piotrkowice   3                  
3 Kapustka Rajmund Szybcy i Wściekli       2   1          
3 Kępa Piotr Szybcy i Wściekli   2           1      
3 Kotabka Kamil Drużyna “A”   1 2                
3 Kusek Kamil OSP Łękawica                     3
3 Salawa Rafał Szybcy i Wściekli   1           2      
2 Chwistek Tomasz OSP Łękawica     2                
2 Gnat Norbert ISKillers FC     1 1              
2 Górski Marcin DODGER Team Tarnów               1     1
2 Kasprzycki Mikołaj ISKillers FC     1           1    
2 Kawa Tomasz FC Dzwonowa       1             1
2 Kielian Kacper FC Galacticos             1     1  
2 Kłusek Maciej OSP Łękawica     1       1        
2 Madura Michał ISKillers FC         1   1        
2 Marta Łukasz FC Galacticos 2                    
2 Mądel Antoni OSP Zalasowa         1         1  
2 Michoń Tomasz All Stars 1 1                  
2 Morawiec Paweł DODGER Team Tarnów         1   1        
2 Olszówka Rafał All Stars   1             1    
2 Onak Paweł Drużyna “A”   2                  
2 Paw Rafał Nuevo Palace 1             1      
2 Piątek Dominik Huragan Piotrkowice             1     1  
2 Rajczyk Arkadiusz Lucky Losers Grabówka 2                    
2 Rusin Benedykt Drużyna “A”           1   1      
2 Rzeszutko Krystian FC Galacticos               2      
2 Sarad Zbigniew OSP Zalasowa                     2
2 Sas Dariusz Szybcy i Wściekli 2                    
2 Sądowicz Dominik Drużyna “A”   1     1            
2 Siedlik Łukasz OSP Łękawica 1               1    
2 Siwek Dawid Huragan Piotrkowice           2          
2 Sroka Zbigniew Drużyna “A”     1       1        
2 Tyralik Tytus Nuevo Palace 1   1                
2 Tyrka Karol Huragan Piotrkowice             1     1  
2 Usarz Jarosław OSP Zalasowa     1               1
2 Wilk Damian All Stars 1         1          
1 Adamski Łukasz OSP Łękawica                 1    
1 Chmielewski Krystian All Stars   1                  
1 Gniewek Adrian ISKillers FC               1      
1 Gut Łukasz Huragan Piotrkowice       1              
1 Jop Mateusz FC Galacticos     1                
1 Kapustka Tomasz DODGER Team Tarnów                     1
1 Kołodziej Amadeusz Lucky Losers Grabówka               1      
1 Kozak Jakub OSP Zalasowa           1          
1 Krupa Marek OSP Łękawica   1                  
1 Kucajda Krystian ISKillers FC               1      
1 Kulesa Amadeusz All Stars 1                    
1 Molczyk Marek DODGER Team Tarnów           1          
1 Nazimek Tomasz Drużyna “A”               1      
1 Ostrowski Piotr OSP Łękawica 1                    
1 Piska Łukasz All Stars         1            
1 Pokrywka Jakub ISKillers FC               1      
1 Radliński Michał ISKillers FC       1              
1 Starostka Mateusz FC Galacticos       1              
1 Starostka Mikołaj FC Galacticos                   1  
1 Sztorc Krystian Nuevo Palace     1                
1 Tokarczyk Dariusz FC Dzwonowa                     1
1 Tomaszowicz Jacek Lucky Losers Grabówka         1            
1 Tyrka Nikodem Huragan Piotrkowice                   1  
1 Urbanek Andrzej Drużyna “A”     1                
1 Wójtowicz Kacper OSP Zalasowa 1                    
1 Wzorek Kamil FC Galacticos   1                  

KLASYFIKACJA ASYSTENTÓW (źródło: aloskrzyszow.futbolowo.pl)

SUMA Zawodnik Drużyna #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11
21 Kobielski Krystian Nuevo Palace   2 2 5 2 3 2   1   4
20 Szafran Artur FC Dzwonowa 3 2 1 3 3 4   2 2    
20 Twardy Jakub Nuevo Palace   4 4 3 5   2 1 1    
16 Zima Kamil FC Dzwonowa 1   1 1 4 2   1 4 1 1
15 Drzymała Maciej Lucky Losers Grabówka   1 2   5 2 2 2 1    
15 Kulas Dariusz All Stars     3 1 2 1 1 1 4 2  
14 Brzuchacz Mateusz Lucky Losers Grabówka 4   4 1   2 1   2    
13 Hebda Marcin All Stars         1   2 1 6 3  
10 Bajorek Daniel ISKillers FC     2   1 3   4      
10 Reczek Mateusz Nuevo Palace           3 2 1 1   3
10 Smagacz Adrian FC Galacticos 2   1     4       3  
9 Bartoszek Arkadiusz ISKillers FC         2   2 4 1    
8 Krawiec Przemysław ISKillers FC         3 2   3      
8 Marta Marcin Szybcy i Wściekli   3 2       1     2  
8 Tokarczyk Dariusz FC Dzwonowa       1 1 2 1   1 1 1
7 Gniewek Adrian ISKillers FC         5     1 1    
7 Jasiak Kamil Szybcy i  Wściekli 2 2 2             1  
7 Olszówka Sebastian FC Dzwonowa   1   1 2 2     1    
7 Wątroba Konrad Huragan Piotrkowice 1 1     2   2   1    
6 Gacek Filip Nuevo Palace       1   2     1   2
6 Mazur Maciej OSP Zalasowa       1           2 3
6 Motyka Dawid Nuevo Palace   3   1 1   1        
6 Rusin Benedykt Drużyna “A”     2       1 3      
5 Kapustka Kazimierz DODGER Team Tarnów 3 1   1              
5 Mączko Mateusz Huragan Piotrkowice       3     2        
5 Tyralik Tytus Nuevo Palace     1 1   2 1        
5 Usarz Andrzej FC Dzwonowa     1   1 1     1   1
4 Jachym Tomasz Szybcy i  Wściekli 1 2 1                
4 Kawa Tomasz FC Dzwonowa       1         1   2
4 Niemiec Piotr All Stars     1       1   2    
4 Nowaczyk Jarosław Lucky Losers Grabówka         1   1 1 1    
4 Olszówka Rafał All Stars   1     1   1     1  
4 Płaczek Mariusz DODGER Team Tarnów 1 3                  
4 Tyrka Karol Huragan Piotrkowice 2 1               1  
4 Wajda Patryk Lucky Losers Grabówka       1 1   1 1      
4 Zając Piotr All Stars   1         1   1 1  
3 Chudzik Łukasz Drużyna „A”   1 1       1        
3 Gaweł Konrad Nuevo Palace       2             1
3 Gut Łukasz Huragan Piotrkowice   1   2              
3 Janas Bartłomiej Lucky Losers Grabówka     1 1     1        
3 Kamykowski Sławomir Huragan Piotrkowice       1     2        
3 Kotapka Kamil Drużyna “A”     1   1 1          
3 Krawczyk Marcin All Stars         1         2  
3 Mazur Mikołaj OSP Zalasowa   3                  
3 Michoń Tomasz All Stars   3                  
3 Minnich Adrian Nuevo Palace   1       1         1
3 Paw Rafał Nuevo Palace     1 1         1    
3 Reczek Mateusz Nuevo Palaca         3            
3 Salawa Rafał Szybcy i Wściekli   1 1             1  
3 Siedlik Maksymilian FC Galacticos             1     2  
3 Słupek Kamil Lucky Losers Grabówka   1 2                
3 Urbanek Andrzej Drużyna „A”   1 2                
2 Chmielowski Krystian All Stars       2              
2 Górski Marcin Drużyna “A”           1 1        
2 Kapustka Robert DODGER Team Tarnów   2                  
2 Kiełbasa Filip Nuevo Palace     1         1      
2 Kołodziej Amadeusz Lucky Losers Grabówka           1   1      
2 Kucajda Krystian ISKillers FC             1   1    
2 Kulig Przemysław Huragan Piotrkowice 1 1                  
2 Maziarka Tomasz DODGER Team Tarnów   1   1              
2 Mądel Grzegorz FC Galacticos   1         1        
2 Nazimek Tomasz Drużyna “A”           1 1        
2 Onak Paweł Drużyna „A” 1   1                
2 Sas Dariusz Szybcy i  Wściekli 1 1                  
2 Sądowicz Dominik Drużyna “A”     1   1            
2 Sroka Zbigniew Drużyna “A”             2        
2 Szwed Tadeusz FC Dzwonowa         1   1        
2 Tomaszowicz Jacek Lucky Losers Grabówka               2      
2 Witek Michał FC Dzwonowa     1               1
1 Drwal Wiktor ISKillers FC         1            
1 Jarosz Damian Lucky Losers Grabówka             1        
1 Kapustka Piotr DODGER Team Tarnów   1                  
1 Kielian Daniel Drużyna “A”         1            
1 Kozak Jakub OSP Zalasowa   1                  
1 Krupa Marcin Huragan Piotrkowice       1              
1 Kuczek Paweł Szybcy i  Wściekli 1                    
1 Kulig Bartosz Huragan Piotrkowice 1                    
1 Marta Łukasz FC Galacticos   1                  
1 Masło Łukasz Szybcy i Wściekli   1                  
1 Mądel Damian FC Galacticos   1                  
1 Merchut Wojciech Szybcy i Wściekli     1                
1 Nazimek Tomasz Drużyna “A”     1                
1 Olszówka Andrzej FC Dzwonowa             1        
1 Onak Łukasz Drużyna “A”             1        
1 Piątek Dominik Huragan Piotrkowice             1        
1 Pokrywka Jakub ISKillers FC             1        
1 Rajczyk Arkadiusz Lucky Losers Grabówka     1                
1 Siwek Dawid Huragan Piotrkowice 1                    
1 Smagacz Adrian FC Galacticos                   1  
1 Sztorc Krystian Nuevo Palace     1                

KLASYFIKACJA KARTEK

Zawodnik Drużyna ŻK Data CK Data Kara
Bajorek Daniel ISKillers FC 1 V kolejka      
Mazur Mikołaj OSP Zalasowa  1  I kolejka      
Mądel Antoni OSP Zalasowa 1 V kolejka      
Nowaczyk Jarosław Lucky Losers Grabówka 1 IV kolejka      
Rakiej Wojciech DODGER Team Tarnów 1 IV kolejka