Pages

Categories

SzukajPodsumowanie rundy jesiennej sezonu 2021/2022

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2021/2022

by
23 listopada 2021
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

Zmagania w rundzie jesienniej zakończyły drużyny w klasie okręgowej, oraz klasie  A i B. Kolejne spotkania odbędą się już w przyszłym roku w rewanżowej rundzie wiosennej. Podsumujmy rundę obecną:
– LKS Ładna – w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie wygrała 6:3 z liderem tabeli GLKS Gromnik, łącznie zwyciężyła 9 razy, remisowała 1, przegrywając 6 spotkań. Zajmuje 4 miejsce w klasie okręgowej.
– KS Łękawica – w ostatniej rundzie pauzowała. Zwyciężyła 5 razy, przegrywając przy tym 2 mecze i raz remisując. Zajmuje 3 miejsce w B klasie.
– KS Pogoria Pogórska Wola – w ostatnim spotkaniu zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Dunajcem Zbylitowska Góra. Zwyciężyła 10 razy a 4 spotkania przegrała oraz jedno zremisowała, co daje jej finalnie 4 miejsce w tabeli A klasy.
– LUKS Skrzyszów –  w ostatnim spotkaniu na wyjeździe przegrał 0:2 z Rzepiennikiem Strzyżewskim. 7 razy wygrał, 7 razy przegrał i 2 razy remisował. Rundę jesienną w klasie okręgowej kończy na 8 miejscu w tabeli.
– LKS Szynwałd – ostatnie spotkanie to wygrana u siebie 3:1 z LKS Nowa Jastrząbka a w całej rundzie 11 wygranych, 1 remis i 4 porażki co finalnie uplasowało drużynę na 3 miejscu w tabeli ligi okręgowej.