Pages

Categories

SzukajPrzedsiębiorco daj się odnaleźć!

Przedsiębiorco daj się odnaleźć!

by
23 czerwca 2014
Najnowsze informacje, Ogłoszenia
No Comment

Urząd Gminy Skrzyszów mając na celu ułatwienie dostępu do użytecznych informacji dotyczących Gminy, pragnie poinformować Państwa o zamiarze uruchomienia, na bazie funkcjonującego obecnie Systemu Informacji Przestrzennej, na stronie internetowej http://www.sip.skrzyszow.pl/ bazy zawierającej dane adresowe instytucji, firm i przedsiębiorstw, służących zaspokajaniu potrzeb ludności oraz mających strategiczne znaczenie dla regionu. Usługa ta pozwalała by na umieszczenie a następnie wyszukiwanie informacji o działających na terenie Gminy firmach w zależności od rodzaju prowadzonej działalności (np. apteka, warsztat samochodowy). Wynik takiego wyszukiwania będzie pojawiał się na tle mapy gminy i oprócz lokalizacji będzie zawierał także inne udostępnione przez Państwa informacje (adres, nr telefonu, opis działalności, godziny otwarcia, zdjęcia lub krótki film itp).

Dlatego zwracamy się z propozycją, aby uzupełnili Państwo załączoną poniżej tabelę o jak najdokładniejsze informacje opisujące prowadzoną działalność. Pozwoli to użytkownikom naszej strony internetowej, łatwo identyfikować lokalizację potrzebnych im usług, natomiast Państwu zapewni promocję oraz reklamę oraz możliwość dotarcia do szerszego grona klientów.

W załączonej tabelce pod czerwonym trójkątem w prawym górnym rogu komórek znajdują się pomocne komentarze. Aby wypełnić rubrykę współrzędne należy:

  • wejść na stronę internetową: http://www.sip.skrzyszow.pl/

  • odnaleźć na mapie gminy obiekt, który chcemy zlokalizować

  • rozwinąć na tym obiekcie menu za pomocą prawego przycisku myszki

  • wybrać pozycję Lokalizacja

  • skopiować wyświetlone cyfry i umieścić je w tabelce

Do informacji można dołączyć zdjęcia oraz odnośniki do stron internetowych (np. do youtube lub facebook).W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Panem Jackiem Krzywonosem pod nr tel. 14 6326382, osobisty w godzinach pracy Urzędu Gminy w pokoju nr 5 lub za pomocą poczty elektronicznej (j.krzywonos@ug.skrzyszow.pl).

Mamy nadzieję, że podejmą państwo współpracę z nami i profity tej współpracy odczują zarówno Państwo jak i społeczność, która będzie korzystać z naszych nowych rozwiązań.

 Szablon wprowadzania danych – pobierz tutaj.