Pages

Categories

Szukaj



Terminarz rozgrywek ALO XV

I kolejka – 07.08.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. DODGER Team Tarnów Szybcy i Wściekli 19:00  Pogórska Wola
2. OSP Zalasowa FC Galacticos 20:00   Pogórska Wola 
3. All Stars OSP Łękawica 21:00   Pogórska Wola 
4. Lucky Losers Grabówka Huragan Piotrkowice 19:00  Skrzyszów
5. Drużyna “A” FC Dzwonowa 20:00   Skrzyszów 
6. Nuevo Palace ISKillers FC 21:00   Skrzyszów 

II kolejka – 14.08.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. ISKillers FC Szybcy i Wściekli 19:00  Pogórska Wola
2. DODGER Team Tarnów OSP Zalasowa 20:00   Pogórska Wola 
3. All Stars FC Galacticos 21:00   Pogórska Wola 
4. OSP Łękawica Lucky Losers Grabówka 19:00  Skrzyszów
5. Drużyna “A” Huragan Piotrkowice 20:00   Skrzyszów 
6. FC Dzwonowa Nuevo Palace 21:00   Skrzyszów 

III kolejka – 21.08.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. ISKillers FC FC Dzwonowa  19:00  Pogórska Wola
2.  All Stars DODGER Team Tarnów 20:00   Pogórska Wola 
3. OSP Zalasowa Szybcy i Wściekli  21:00   Pogórska Wola 
4. FC Galacticos Lucky Losers Grabówka  19:00  Skrzyszów
5. Drużyna “A” OSP Łękawica  20:15   Skrzyszów 
6. Huragan Piotrkowice Nuevo Palace  21:15   Skrzyszów 

IV kolejka – 28.08.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. All Stars OSP Zalasowa 19:00  Pogórska Wola
2. FC Galacticos Drużyna “A” 20:00   Pogórska Wola 
3. Szybcy i Wściekli FC Dzwonowa 21:00   Pogórska Wola 
4. Huragan Piotrkowice ISKillers FC 19:00  Skrzyszów
5. DODGER Team Tarnów Lucky Losers Grabówka 20:00   Skrzyszów 
6. OSP Łękawica Nuevo Palace 21:00   Skrzyszów 

V kolejka – 04.09.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Huragan Piotrkowice FC Dzwonowa 19:00  Pogórska Wola
2. All Stars Szybcy i Wściekli 20:00   Pogórska Wola 
3. Nuevo Palace FC Galacticos 21:00   Pogórska Wola 
4. OSP Zalasowa Lucky Losers Grabówka 19:00  Skrzyszów
5. DODGER Team Tarnów Drużyna “A” 20:00   Skrzyszów 
6. ISKillers FC OSP Łękawica 21:00   Skrzyszów 

VI kolejka – 11.09.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Szybcy i Wściekli Huragan Piotrkowice 19:00  Pogórska Wola
2. All Stars Lucky Losers Grabówka 20:00   Pogórska Wola 
3. FC Galacticos ISKillers FC 21:00   Pogórska Wola 
4. DODGER Team Tarnów Nuevo Palace 19:00  Skrzyszów
5. Drużyna “A” OSP Zalasowa 20:00   Skrzyszów 
6. FC Dzwonowa OSP Łękawica 21:00   Skrzyszów 

VII kolejka – 18.09.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Huragan Piotrkowice OSP Łękawica 19:00  Pogórska Wola
2. All Stars Drużyna “A” 20:00   Pogórska Wola 
3. FC Dzwonowa FC Galacticos 21:00   Pogórska Wola 
4. Lucky Losers Grabówka Szybcy i Wściekli 19:00  Skrzyszów
5. Nuevo Palace OSP Zalasowa 20:00   Skrzyszów 
6. DODGER Team Tarnów ISKillers FC 21:00   Skrzyszów 

VIII kolejka – 25.09.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. DODGER Team Tarnów FC Dzwonowa 19:00  Pogórska Wola
2. All Stars Nuevo Palace 20:00   Pogórska Wola 
3. FC Galacticos Huragan Piotrkowice 21:00   Pogórska Wola 
4. ISKillers FC OSP Zalasowa 19:00  Skrzyszów
5. Drużyna “A” Lucky Losers Grabówka 20:00   Skrzyszów 
6. Szybcy i Wściekli OSP Łękawica 21:00   Skrzyszów 

IX kolejka – 02.10.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. FC Galacticos OSP Łękawica 19:00  Pogórska Wola
2. Drużyna “A” Szybcy i Wściekli 20:00   Pogórska Wola 
3. ISKillers FC All Stars 21:00   Pogórska Wola 
4. Nuevo Palace Lucky Losers Grabówka 19:00  Skrzyszów
5. FC Dzwonowa OSP Zalasowa 20:00   Skrzyszów 
6. DODGER Team Tarnów Huragan Piotrkowice 21:00   Skrzyszów 

X kolejka – 09.10.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. Huragan Piotrkowice OSP Zalasowa 19:00  Pogórska Wola
2. Szybcy i Wściekli FC Galacticos  20:00   Pogórska Wola 
3. All Stars FC Dzwonowa 21:00   Pogórska Wola 
4. ISKillers FC Lucky Losers Grabówka 19:00  Skrzyszów
5. Drużyna “A” Nuevo Palace  20:00   Skrzyszów 
6. DODGER Team Tarnów OSP Łękawica  21:00   Skrzyszów 

XI kolejka – 16.10.2020

# DRUŻYNA I DRUŻYNA II GODZINA ORLIK
1. DODGER Team Tarnów FC Galacticos  19:00  Pogórska Wola
2. All Stars Huragan Piotrkowice 20:00  Pogórska Wola
3. Drużyna “A” ISKillers FC 21:00   Pogórska Wola 
4. FC Dzwonowa Lucky Losers Grabówka  19:00  Skrzyszów
5. OSP Łękawica OSP Zalasowa 20:00   Skrzyszów 
6. Nuevo Palace Szybcy i Wściekli  21:00   Skrzyszów 

Z powodu podwyższonego stanu zagrożenia epidemicznego na terenie powiatu tarnowskiego 
PUCHAR AMATORSKIEJ LIGI ORLIKOWEJ XV edycji
zostaje odwołany!