Pages

Categories

SzukajWarsztaty kulinarne w KGW Czerwone Korale

Warsztaty kulinarne w KGW Czerwone Korale

by
2 czerwca 2021
Najnowsze informacje
No Comment

W miesiącu maju Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwone Korale” w Łękawicy realizowało warsztaty kulinarne kuchni polskiej przygotowujące stowarzyszenie do ekonomizacji podmiotu. Celem inicjatywy było podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników – członkiń koła – z przygotowywania tradycyjnych polskich dań w oparciu o lokalne surowce, ale w nowoczesnej odsłonie. Zimna płyta, dania mięsne, dania wegańskie i wegetariańskie i wiele innych, a wszystko podane w ciekawej i estetycznej formie. Łącznie zrealizowano 20 godzin warsztatów, które zaowocują w dalszej działalności koła.
W ramach projektu zakupiono drobne wyposażenie kuchenne oraz powstała strona internetowa pod adresem: www.kgwlekawica.pl informująca o działalności i bieżącej ofercie koła.
Inicjatywa została sfinansowana w ramach Programu Grantowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej– Subregion Tarnowski, przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego poprzez Operatora: Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego.