Przejdź do stopki

Rusza 2. edycja Konkursu Skrzyszowskie Ogrody

Rusza 2. edycja Konkursu Skrzyszowskie Ogrody

Treść

Konkurs Skrzyszowskie Ogrody powraca! Już po raz drugi serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Skrzyszów do wzięcia udziału w konkursie ogrodniczym. Zgłoszenia można przysyłać do 5 maja 2024 r.

 

Jak się zgłosić?

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy (poniżej) i prześlij go na adres konkurs@gckib-skrzyszow.pl bądź dostarcz do biblioteki na terenie gminy (Łękawica, Pogórska Wola, Skrzyszów, Szynwałd).

Na początku maja skontaktujemy się telefonicznie ze wszystkim osobami, które przesłały Formularz zgłoszeniowy w celu umówienia terminu wizyty jury.

Na przełomie czerwca i lipca poznamy laureatów i zwycięzcę Grand Prix konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.  

 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Po pierwsze – nic nie tracisz. Twój ogród może stać się inspiracją dla wielu osób. Spraw, aby nasza gmina była jeszcze piękniejsza. Poznaj innych ogrodników z gminy Skrzyszów i dziel się z nimi pomysłami. Wygraj Grand Prix!

 

Zgłoś się już dziś!

 

Konkurs Skrzyszowskie Ogrody 2024

Zgłoszenia: 15 kwietnia – 5 maja 2024 r.

Ocena ogrodów: maj/czerwiec 2024 r.

FORMULARZ Zgłoszeniowy Skrzyszowskie Ogrody 2024 – prześlij na konkurs@gckib-skrzyszow.pl bądź dostarcz do jednej z bibliotek na terenie gminy

Regulamin – Skrzyszowskie Ogrody 2024

Szczegóły: 14 674 23 46