Przejdź do stopki

Skrzyszowska Karta Seniora

    wyświetleń: 1182

Treść

SKRZYSZOWSKA KARTA SENIORA - PARTNERZY

Program Skrzyszowska Karta Seniora ma na celu aktywizację społeczną seniorów z gminy Skrzyszów. Karta będzie wydawana bezpłatnie w dwóch wersjach: Standard i Premium.

Wersja Standard - dedykowana osobom w wieku 65-70 lat, będzie uprawniała do korzystania z ulg, zwolnień i preferencji oferowanych przez podmioty, które przystąpią do programu „Skrzyszowska Karta Seniora”.

Wersja Premium – przeznaczona dla osób w wieku powyżej 70 lat. Będzie uprawniała do ulg, zwolnień i preferencji zawartych w karcie Standard oraz dodatkowo do bezpłatnych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego. Karta będzie ważna z dokumentem tożsamości i będzie mógł się nią posługiwać wyłącznie senior, na którego karta zostanie wydana. Warunkiem otrzymania karty będzie wypełnienie przez seniora wniosku i złożenie go w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skrzyszowie. Druki wniosków dostępne będą w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Skrzyszowie oraz na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Informacje o wysokości ulg, zwolnień i preferencji przyznanych przez podmioty, które przystąpią do programu, będą dostępne na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skrzyszowie i będą na bieżąco aktualizowane. Przedsiębiorstwa, które przystąpią do programu, będą oznaczone logo o honorowaniu „Skrzyszowskiej Karty Seniora”.

>>Wniosek do pobrania<<