Przejdź do stopki

Piłkarski raport

Treść

LKS Szynwałd przed własną publicznością podejmował TS Tuchovię. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla przyjezdnych. W 8 min spotkania Damian Kucharczyk otrzymał piłkę na wolne pole i pewnym strzałem pokonał Kacpra Zapałę, otwierając wynik spotkania, 1:0. TS Tuchovia po zdobyciu bramki ruszyła do kolejnego ataku. W 9 min niemal kopia 1 bramki. Karol Jantoń otrzymał piłkę na wolne pole i lobem przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem. Gospodarze po bardzo słabym początku ruszyli do odrabiania strat. W 17 min Patryk Pędrak oddał precyzyjny strzał zza pola karnego. Piłka po strzale zawodnik gospodarzy odbiła się od słupka i wpadła do bramki 1:2. LKS Szynwałd, nie odpuszczał i przeprowadzał kolejne ataki. W 28 min sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Kamil Kantor i "na raty" pokonał bramkarza, doprowadzając do wyrównania 2:2. W 32 min w sytuacji "sam na sam "Karol Jantoń. Piłka po Jego strzale trafiła w słupek, a dobitkę skutecznie odbił Kacper Zapała. W pierwszej połowie wynik już się nie zmienił. W drugiej odsłonie zespoły nie zwalniały tempa i dążyły do zdobywania kolejnych bramek. W 47 min bramkę dla gospodarzy strzelił Jakub Stach, wyprowadzając LKS Szynwałd na prowadzenie 3:2. W kolejnych minutach LKS Szynwałd zadał przeciwnikowi "kolejny cios". W 58 min Mateusz Gliński umieścił piłkę w siatce, podwyższając prowadzenie gospodarzy, 4:2. TS Tuchovia podrażniona takim obrotem spraw starała się odzyskać prowadzenie. W 63 min Krystian Bęben zdobył kolejną bramkę dla gości 4:3. LKS Szynwałd w kolejnych minutach, ponownie skutecznie odpowiedział na trafienie rywala. W 66 min bramkę strzelił Kacper Krakowski, 5:3. TS Tuchovia do ostatnich minut walczyła o korzystny rezultat w tym spotkaniu. W doliczonym czasie gry goście po strzale Krystiana Bębna zdobyli bramkę kontaktową 5:4. W końcowych fragmentach rywalizacji wynik meczu już się nie zmienił.
LKS Szynwałd 5:4 TS Tuchovia

LKS Ładna w meczu wyjazdowym podejmowała Ikar Odporyszów. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla przyjezdnych. W 16 min Tomasz Paproch umieścił piłkę w siatce, otwierając wynik rywalizacji 0:1. W kolejnych minutach LKS Ładna starała się podwyższyć wynik, jednak to gospodarze skutecznie zaatakowali. W 36 min Adrian Chłoń, strzelił bramkę, doprowadzając do wyrównania 1:1. W pierwszej połowie wynik już się nie zmienił. W drugiej odsłonie meczu trenerzy przeprowadzili szereg zmian w swoich zespołach. W 59 min drugie trafienie w spotkaniu zaliczył Adrian Chłoń, dając prowadzenie gospodarzom 2:1. Trener Grzegorz Jasiak po utracie bramki przeprowadził szereg zmian w swoim zespole, dążąc do uzyskania korzystnego rezultatu. LKS Ładna atakowała większą liczbą zawodników, chcąc doprowadzić do wyrównania. Ostatnie słowo w meczu należało jednak do gospodarzy. W 87 min Bartłomiej Frąc zdobył bramkę, ustalając wynik spotkania.
Ikar Odporyszów 3:1 LKS Ładna

LUKS Skrzyszów w meczu wyjazdowym podejmował KS Rzuchową. Obydwa zespoły w rundzie wiosennej spisują się poniżej oczekiwań. Drużyny w bezpośredniej konfrontacji liczyły na poprawę dorobku punktowego. W pierwszej połowie zespoły nie zdołały wykorzystać żadnej okazji i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie w miarę upływu czasu trenerzy przeprowadzili zmiany w swoich zespołach, chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Skuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się gospodarze. W 85 min bramkę strzelił Andrzej Krakowski, otwierając wynik spotkania. W końcowych fragmentach meczu mimo walki gości o korzystny rezultat wynik meczu nie uległ zmianie.
KS Rzuchowa 1:0 LUKS Skrzyszów

KS Pogoria Pogórska Wola w meczu wyjazdowym podejmowała Orła Lisia Góra. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości. W 12 min piłkę w bramce umieścił Mateusz Soprych, otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach zespoły dążyły do zdobywania bramek. Pomimo sytuacji z obu stron zespoły schodził na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu drużyny gości. W drugiej połowie gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania. Zespół swój cel osiągnął w 59 min spotkania. Bramkę wyrównującą strzelił Jan Białas 1:1. Zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wynik remisowy utrzymywał się do końcowych fragmentów spotkania. W 88 min gospodarze wyprowadzili skuteczny atak. Piłkę w bramce umieścił Wojciech Taraszka, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie, 2:1. KS Pogoria Pogórska Wola nie mając nic do stracenia, atakowała w poszukiwaniu bramki wyrównującej. W doliczonym czasie gry Jakub Małecki otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. Goście do ostatnich minut spotkania walczyli o korzystny rezultat, jednak wynik meczu już się nie zmienił.
Orzeł Lisia Góra 2:1 KS Pogoria Pogórska Wola

KS Łękawica przed własną publicznością podejmowała Liwocz Czermna. W 8 min w dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Kępa i otworzył wynik spotkania 1:0. W kolejnych minutach KS Łękawica dążyła do podwyższenia wyniku. Ponownie w dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Kępa i podwyższył prowadzenie gospodarzy, 2:0. W następnych minutach zespoły stwarzały sytuacje podbramkowe, ale to ponownie gospodarze zdobyli kolejne bramki. W 37 min Patryk Wajda umieścił piłkę w siatce, a w 44 min wynik do przerwy ustalił Mateusz Kępa, 4:0. Po zmianie stron goście nie mając nic do stracenia, starali się zmniejszyć dystans do rywala. W 52 min pierwszą bramkę strzelił Grzegorz Jeleń, 4:1. W kolejnych minutach goście „poszli za ciosem". Ponownie dobrą sytuację wykorzystał Grzegorz Jeleń i wynik wynosił 4:2. Goście starali się odrabiać straty, lecz ostatnie słowo w meczu należało do KS Łękawicy. W 85 min bramkę strzelił Grzegorz Siedlik, ustalając wynik spotkania.
KS Łękawica 5:2 Liwocz Czermna

W ligowej tabeli LUKS Skrzyszów spadł na 6 miejsce, LKS Szynwałd awansował na 8 pozycję, natomiast LKS Ładna spadła na 9 lokatę. W rozgrywkach A klasy KS Pogoria Pogórska Wola spadła na 9 pozycję, natomiast w rozgrywkach klasy B KS Łękawica pozostaje na 2 miejscu. W rozgrywkach A klasy KS Pogoria Pogórska Wola spadła na 9 miejsce, natomiast w rozgrywkach klasy B KS Łękawica pozostaje na 2 lokacie.