Wójt Gminy Skrzyszów informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, wykorzystywanego do produkcji rolnej wraz z fakturami VAT wystawionymi w terminie od 1 lutego do 31 lipca 2025 r. przyjmowane będą do 1 września br.

Przejdź do stopki

VII Mundurowy Dzień Dziecka już w najbliższą sobotę

VII Mundurowy Dzień Dziecka już w najbliższą sobotę

Treść

Już w najbliższą sobotę 1 czerwca 2024 r. zapraszamy na VII Mundurowy Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się na obiektach sportowych w Skrzyszowie, w g. 14-19.

Wśród atrakcji zaplanowano m.in. pokazy strażackie, tor przeszkód, pojazdy służb mundurowych, grę terenową, malowanie twarzy, mobilne planetarium, bogatą gastronomię i wiele innych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu. 

 

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem wydarzenia „VII Mundurowy Dzień Dziecka w Skrzyszowie”.
Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie https://www.gaz-system.pl/