Przejdź do stopki

Piłkarski Raport

Treść

W miniony weekend odbyła się 12 kolejka rozgrywek piłkarskich. LUKS Skrzyszów podejmował przed własną publicznością Pogórze Pleśna. Po pierwszych 10 minutach gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Marka Proszowskiego 8’ oraz Kamila Kasprzykowskiego w 10’. W 28' Piotr Partyka zdobył bramkę na 3:0. W 33’ trafienie zanotował Marek Proszowski, a w 37’ Kamil Kasprzykowski. Goście w pierwszej połowie odpowiedzieli bramkami Adama Cicha 41’ oraz Konrada Guta w 44’.Wynik do przerwy 5:2. Po zmianie stron w 47’ Piotr Partyka zdobył bramkę na 6:2. Bardzo dobrze dysponowana ofensywa gospodarzy, dążyła do kolejnych bramek. W  55’ oraz 56’ Kamil Kasprzykowski zanotował dwa trafienia, podwyższając wynik na 8:2. W 60’ Dominik Retel zdobył bramkę na 8:3. W 66’ Piotr Partyka strzelił bramkę dla gości, na 9:3. W 69 ‘ Krystian Sztorc zanotował trafienie na 10:3. W 77' zawodnik gości umieścił piłkę we własnej bramce. W 90’ bramkę zdobył Mateusz Gucwa. Mecz ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy.

LUKS Skrzyszów 12 –3 Pogórze Pleśna

LKS Szynwałd w meczu wyjazdowym podejmował Wisłę Szczucin. Po bardzo wyrównanym spotkaniu, ostatecznie to Wisła Szczucin zwyciężyła w tym pojedynku 1:0 po bramce Bartosza Chrabąszcza.

Wisła Szczucin 1-0 LKS Szynwałd.

LKS Ładna podejmowała Nową Jastrzabkę-Żukowice. Mecz lepiej rozpoczął się dla gości. W 3' piłkę w środku pola przejął Helton Gonçalves, który po indywidualnej akcji strzałem z 20 metrów pokonał Mateusza Sołtyka. Pomimo sytuacji z obu stron do przerwy prowadzili goście 1:0. W 54' akcję prawą stroną przeprowadzili gospodarze. Piłka trafiła do Grzegorza Jasiaka, który doprowadził do wyrównania 1:1. W 73' ponownie piłkę w środku pola przejął Helton Goncalves, który po raz kolejny zdobył bramkę na 1:2. W 77'  gospodarzom został przyznany rzut wolny w okolicach pola karnego. Piłkę przejeli goście wyprowadzając szybki kontratak, który skutecznie wykończył Helton Goncalves, podwyższając na 1:3. W 80' błąd w wyprowadzeniu piłki przez LKS Ładną wykorzystali goście. Trafienie zanotował Patryk Wąs, ustalając wynik spotkania na 1:4.

LKS Ładna 1–4 KS Nowa Jastrząbka-Żukowice

W rozgrywkach A klasy Pogoria Pogórska Wola u siebie gościła Olimpię Wojnicz. W 6' błąd w defensywie gospodarzy wykorzystał Wołkowicz, otwierając wynik spotkania 0:1. W 14' Olimpia Wojnicz doprowadziła do wyrównania po bramce Kusiona. W 30' Uchwat wygrał pojedynek na skrzydle z obrońcą, dograł piłkę do Opioła, który zdobył bramkę na 1:2. W 37' Kusion przejął futbolówkę w środku pola, skutecznie zagrał  do Uchwata, który precyzyjnym strzałem zdobył bramkę na 1:3. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Po zmianie stron w 51' piłkę dostał Kara, minął bramkarza i płaskim strzałem zdobył bramkę kontaktową 2:3. W 57' ponownie Olimpia Wojnicz zdobyła bramkę autorstwa Zamiatały, podwyższając wynik na 2:4. W 88' Hebda wykorzystał błąd bramkarza, ustalając wynik spotkania.

Pogoria Pogórska Wola 3-4 Olimpia Wojnicz

W rozgrywkach klasy B KS Łękawica podejmowała w meczu wyjazdowym KS Białą.

KS Łękawica pewnie pokonała KS Białą 8:1. Bramki dla KS Łękawicy zdobyli: 4x Mateusz Kępa , 2x Dawid Kępa, Maksymilian Szarot oraz Tomasz Łabędź. Bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Grzebieniarz.

KS Biała 1-8 KS Łękawica

W rozgrywkach klasy okręgowej LKS Ładna zajmuje 9 pozycję, LKS Szynwałd plasuje się na 10 lokacie, LUKS Skrzyszów jest na miejscu 11. W rozgrywkach klasy A Pogoria Pogórska Wola zajmuje 6 lokatę. W B klasie KS Łękawica jest na 7 miejscu.