Przejdź do stopki

Spotkanie opłatkowe Seniorów w Szynwałdzie

Spotkanie opłatkowe Seniorów w Szynwałdzie

Treść

W niedzielę 29 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie, odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie opłatkowe Seniorów.

Marcin Kiwior, wójt gminy oraz dyrektor szkoły Edyta Piotrowska, przywitali zebranych gości. Uczniowie niniejszej placówki wprowadzili zebranych w wyjątkowy nastrój za sprawą okolicznościowego przedstawienia, w pięknie przygotowanej scenerii. Dzień ten uświetnił także występ Kapeli Szynwałdzianie, pod przewodnictwem Marii Plebanek.

Dziękujemy serdecznie m.in.: dyrektorom szkół, sołtysom, księżom, nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zorganizowaniu spotkań opłatkowych w naszej gminie.

Dziękujemy także Seniorom, którzy po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, odpowiedzieli na zaproszenia i zechcieli ponownie spotkać się w szerszym gronie i spędzić czas w towarzystwie znajomych osób. W trakcie wydarzeń nie brakowało rozmów, uśmiechów i wspaniałej atmosfery. Na zakończenie, Seniorzy otrzymali słodkie upominki.