Przejdź do stopki

Piłkarski Raport

Treść

Na pierwszy plan wysuwało się derbowe starcie pomiędzy LKS Ładną a LKS Szynwałd. W pierwszych minutach rywalizacji nie padła żadna bramka. W 13 min groźnie zaatakował zespół gości. Strzał zza pola karnego oddał Kamil Kantor, otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania. W 24 min LKS Ładna przeprowadziła groźny atak lewą stroną boiska. Piłka trafiła do Mariusza Pawłowskiego, który doprowadził do wyrównania 1:1. W drugiej odsłonie rywalizacji drużyny starały się przechylić  szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 67 min w polu karnym piłkę otrzymał Arkadiusz Szczerba i strzałem na dalszy słupek pokonał Kacpra Zapałę 2:1. Tym razem to LKS Szynwald musiał gonić wynik. W 75 min sędzia podyktował rzut wolny dla gości. Piłka po dośrodkowaniu Jakuba Stacha padła łupem Kamila Kantora, który drugi raz w tym spotkaniu pokonał Mateusza Sołtyka 2:2. W końcowych fragmentach rywalizacji drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W doliczonym czasie gry piłkę wzdłuż pola karnego zagrał Arkadiusz Szczerba, w świetnej sytuacji znalazł się Maciej Smagacz lecz piłka nie znalazła drogi do bramki. W końcowych fragmentach rywalizacji wynik meczu już się nie zmienił.
LKS Ładna 2:2 LKS Szynwałd

LUKS Skrzyszów przed własną publicznością podejmował LUKS Zalipie. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla drużyny gości. W 7 min piłkę w siatce umieścił Wojciech Kruk, otwierając wynik rywalizacji 0:1. W kolejnych minutach gospodarze dążyli do wyrównania. W 18 min na listę strzelców wpisał się Tomasz Lis doprowadzając do remisu 1:1. W pierwszej połowie pomimo sytuacji z obu stron wynik już się nie zmienił. W drugiej odsłonie rywalizacji drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 61 min zespół gości skutecznie zaatakował. Piłkę w siatce umieścił Paweł Baran, wyprowadzając LUKS Zalipie na prowadzenie 1:2. W kolejnych minutach gospodarze dążyli do wyrównania stanu rywalizacji. Ostatnie słowo w meczu należało jednak do przyjezdnych. W doliczonym czasie gry bramkę strzelił Wojciech Lizak, ustalając wynik spotkania.
LUKS Skrzyszów 1:3 LUKS Zalipie

KS Pogoria Pogórska Wola przed własną publicznością podejmowała Dunajec Zbylitowską Górę. Pierwsza połowa pomimo sytuacji z obu stron zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie KS Pogoria Pogóska Wola ruszyła do ataku. W 61 min na listę strzelców wpisał się Dariusz Kulas, otwierając wynik spotkania 1:0.W kolejnych minutach gospodarze "poszli za ciosem". W 64 min ponownie drogę do bramki Dunajca znalazł Dariusz Kulas, podwyższając prowadzenie 2:0. W kolejnych fragmentach rywalizacji gospodarze nie zwalniali tempa. W 66 min bramkę na 3:0 strzelił Bartosz Wołkowicz, umacniając gospodarzy na prowadzeniu 3:0. KS Pogoria Pogórska Wola "będąc na fali" dążyła do zdobywania kolejnych bramek. W 72 min dobrą sytuację na bramkę zamienił Bartosz Wołkowicz, ustalając wynik spotkania.
KS Pogoria Pogórska Wola 4:0 Dunajec Zbylitowska Góra

W rozgrywkach klasy okręgowej LUKS Skrzyszów spadł na 3 miejsce, LKS Szynwałd spadł na 7 pozycję, a LKS Ładna spadła na 8 lokatę. W rozgrywkach A klasy KS Pogoria Pogórska Wola pozostaje na 7 pozycji, natomiast w rozgrywkach klasy B KS Łękawica pozostaje na 4 lokacie.