Przejdź do stopki

Zwycięstwo LKS Szynwałd

Treść

W zaległym meczu 11 kolejki klasy okręgowej LKS Szynwałd podejmował  na wyjeździe TS Tuchovię. W pierwszych minutach pomimo sytuacji z obu stron nie padła żadna bramka. W 37 min pikę z rzutu rożnego dośrodkował Mateusz Gliński, a bramkę głową strzelił Kamil Kantor 0:1. W kolejnych minutach gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, jednak to LKS Szynwałd ponownie zadał skuteczny cios. Piłkę w środkowej strefie boiska przejął Łukasz Smołkowicz. Futbolówka po składnej akcji trafiła pod nogi Michała Mądela, który ustalił wynik do przerwy 0:2. Po zmianie stron goście nie zwalniali tempa. Piłkę z prawej strony boiska otrzymał Jakub Stach, który wypracował dogodną pozycję i pięknym precyzyjnym strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza gospodarzy 0:3. Ostatnie słowo w meczu należało do LKS Szynwałd. W doliczonym czasie gry piłkę w narożniku ustawił Adrian Ciężadło i pokonał bramkarza gospodarzy strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego. W końcowych fragmentach rywalizacji wynik meczu już się nie zmienił.

TS Tuchovia 0:4 LKS Szynwałd