Przejdź do stopki

Piłkarski Raport

Treść

Jako pierwsza do rywalizacji przystąpiła LKS Ładna, która w meczu wyjazdowym podejmowała Pogórze Pleśna. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Pogórza. W 7 min piłkę w bramce umieścił Jacek Gądek otwierając wynik spotkania 1:0. W kolejnych minutach zespoły stwarzały groźne sytuacje, skuteczniejsi w swoich poczynaniach ponownie okazali się gospodarze. W 32 min drugą bramkę strzelił Jacek Gądek podwyższając prowadzenie 2:0 oraz ustalając wynik do przerwy. Po zmianie stron LKS Ładna ruszyła do odrabiania strat. W 49 min bramkę z rzutu karnego strzelił Grzegorz Jasiak, zmniejszając stratę do rywala 2:1. W kolejnych minutach przyjezdni „poszli za ciosem”. W 52 min ponownie Grzegorz Jasiak wpisał się na listę strzelców doprowadzając do wyrównania 2:2. Drużyny prowadziły ofensywny styl gry i dążyły do zdobywania kolejnych bramek. W 69 min Patryk Kurdziel strzelił bramkę na 3:2 i LKS Ładna ponownie musiała odrabiać straty. W 79 min Łukasz Zając umieścił piłkę w bramce, ponownie doprowadzając do równowagi 3:3. Ostatnie słowo w meczu należało jednak do gospodarzy. W 87 min bramkę strzelił Sebastian Nowak ustalając wynik spotkania.

Pogórze Pleśna 4:3 LKS Ładna

LKS Szynwałd przed własną publicznością podejmował Ikar Odporyszów. W rundzie jesiennej w Odporyszowie lepsi okazali się gospodarze zwyciężając 4:2. LKS Szynwałd po porażce przed tygodniem w meczu derbowym z LKS Ładną, chciał zdobyć komplet punktów. Gospodarze od początku rywalizacji starali się narzucić swój styl gry przeciwnikowi. LKS Szynwałd prowadził grę, natomiast goście swoich sytuacji podbramkowych szukali w kontratakach. Pomimo sytuacji z obu stron pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie drużyny stary się przełamać i zdobyć bramkę. Skuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się gospodarze. W 55 min dobrą sytuację na bramkę zamienił Adrian Ciężadło otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach zespoły dążyły do zdobywania bramek brakowało jednak skuteczności. W końcowych fragmentach wynik nie uległ zmianie.

LKS Szynwałd 1:0 Ikar Odporyszów

LUKS Skrzyszów w meczu wyjazdowym podejmował lidera rozgrywek Unię II Tarnów. W obecnym sezonie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach. Gospodarze przewodzą ligowej tabeli i pewnie zmierzają do zwycięstwa w ligowych rozgrywkach. Goście w bieżącym sezonie zajmuje dolne rejony ligowej tabeli, jednak w ostatnim czasie piłkarze LUKSU Skrzyszów prezentują dobrą formę (7 pkt w ostatnich 3 meczach). Spotkanie było wyrównane, lecz żadnej ze stron nie zadowalał remis w tym spotkaniu. Ostatecznie w rywalizacji lepsi okazali się gospodarze zwyciężając 1:0.

Unia II Tarnów 1:0 LUKS Skrzyszów

Pogoria Pogórska Wola na wyjeździe podejmowała KS Koszyce Wielkie.W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. W 16 min niefortunną interwencję zaliczył Mateusz Chrzanowski umieszczając piłkę we własnej bramce 1:0. W kolejnych minutach gospodarze starali się podwyższyć prowadzenie. W 20 min piłka dośrodkowana w pole karne Pogorii, dobrze w sytuacji odnalazł się Patryk Trzaskowski, który uderzeniem głową pokonał bramkarza gości 2:0. W kolejnych minutach dobrze spisująca się ofensywa gospodarzy starała się podwyższyć prowadzenie. W 33 min Szymon Nytko zdobył bramkę ustalając wynik do przerwy 3:0. Po zmianie stron gospodarze ponownie skutecznie zaatakowali. W 50 min Piotr Kras strzelił bramkę podwyższając na 4:0. W 70 min Kamil Hebda zdobył bramkę, zmniejszając stratę do przeciwnika 4:1. Ostatnie słowo w meczu należało jednak do gospodarzy. W 73 min bramkę strzelił Dominik Melczenko ustalając wynik spotkania.

KS Koszyce Wielkie 5:1 Pogoria Pogórska Wola

KS Łękawica w meczu wyjazdowym podejmowała Iskrę Tarnów. Mecz lepiej rozpoczął się dla gości w 26 min bramkę zdobył Łukasz Wierzbicki otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach KS Łękawica „poszła za ciosem”. W 37 min Grzegorz Siedlik zagrał prostopadłą piłkę do Tomasza Łabędzia, który znajdując się w sytuacji „oko w oko ” z bramkarzem wyszedł zwycięsko z tego pojedynku 0:2. W drugiej połowie Iskra Tarnów ruszyła do odrabiania strat. Gospodarze prowadzili grę i stwarzali groźne sytuacje podbramkowe. W 75 min bramkę kontaktową strzelił Filip Sijka zmniejszając stratę do rywala 1:2. Zdobyta bramka podziałała mobilizująco na gospodarzy, którzy w 79 min po trafieniu Bartłomieja Jarmuła doprowadzili do wyrównania 2:2. Zespoły prowadziły ofensywny styl gry i dążyły do zdobywania kolejnych bramek. W 83 min Tomasz Łabędź wyprowadził gości na prowadzenie 2:3. W końcowych fragmentach Iskra Tarnów starała się doprowadzić do wyrównania. W 87 min niefortunną interwencję zanotował Mateusz Kuropatwa umieszczając piłkę we własnej bramce 3:3. W końcowych fragmentach meczu wynik nie uległ zmianie.

Iskra Tarnów 3:3 KS Łękawica