Przejdź do stopki

Piłkarski Raport

Treść

W pierwszym pojedynku LKS Szynwałd przed własną publicznością podejmował Ikar Odporyszów. Drużyny w obecnym sezonie radzą sobie dobrze zajmując miejsca w górnej połowie ligowej tabeli. Zespoły stwarzały grożne sytuacjie podbramkowe, jednak kibice zgromadzeni w dniu meczu na stadionie nie oglądali bramek. Warto dodać że w barwach Ikara Odporyszów wystapił wieloletni trener oraz zawodnik LKS Szynwałd Marek Nalepka obecnie pełniący rolę grającego trenara w drużynie Ikara Odporyszów.
LKS Szynwałd 0:0 Ikar Odporyszów

LUKS Skrzyszów w meczu wyjazdowym podejmował TS Tuchovię. Mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny gości. W 12 min piłkę w siatce umieścił Bartłomiej Mądel otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach goście "poszli za ciosem". W 16 min ponowinie Bartłomiej Mądel wpisał się na listę strzelców podwyższając wynik na 0:2. Dobry okres gry w początkowej fazie meczu goście potwierdzili kolejnym trafieniem. W 21 min bramkę zdobył Wiktor Gniadek 0:3. Mecz bardzo dobrze ułożył się dla gości, gospodarze nie mając nic do stracenia starali się zminejszyć dystans do rywala. W 35 min pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Barczyk ustalając wynik do przerwy 1:3. Po zmianie stron pierwsi "do głosu" ponownie doszli goście. W 61 min Daniel Rąpała zdobył bramkę na 2:4. W meczu dobrze dysponowana ofensywa LUKSU Skrzyszów dążyła do zdobywania kolejnych bramek. W 76 min bramkę zdobył Krystian Kozioł 2:5. Ostatnie słowo w meczu należałoo do drużyny gości. W doliczonym czasie gry bramkę pieczętującą zwycięstwo gości strzelił Krystian Szarkowicz.
TS Tuchovia 2:6 LUKS Skrzyszów

LKS Ładna w meczu wyjazdowym podejmowała LUKS Radłovię Radłów. Gospodarze w obecnym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. W dotychczas rozegranys spotkaniach zespół nie poniósł porażki odnosząc 2 zwycięstwa oraz 2 remisy. LKS Ładna również w obecnym sezonie nie zaznała goryczy porażki. W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. Wynik spotkania w 21 min otowrzył Dariusz Bałut wpisując się na listę strzelców 1:0. W kolejnych fragmentach rywalizacji, zespoły stwarzały groźne sytuacjie podbramkowe, jednak ostatnie słowo w pierwszej połowie należało do gospodarzy. W doliczonym czasie gry ponownie Dariusz Bałut umieścił piłkę w siatce, ustalając wynik do przerwy 2:0. Druga połowa lepiej rozpoczeła się dla gospodarzy. W 48 min Patryk Węgiel zdobył bramkę na 3:0. Gospodarze korzystając z atutu własnego boiska oraz mając po swojej stronie wsparcie trybun zanotowali kolejne trafienia. W 61 min ponownie Dariusz Bałt umieścił piłkę w siatce 4:0. Goście nie mając nic do stracenia starali się zdobyć bramkę, jednak dobrze dysponowany zespół gospodarzy uniemożliwił LKS Ładnej zanotowanie zdobyczy bramkowej w tym pojedynku. W 70 min bramkę na 5:0 zdobył Sebastian Błoniarz. W końcwych fragmentach rywalizacji gospodarze zadali przeciwnikowi kolejne dwa ciosy. W 83 min bramkę zdobył Dariusz Wardzał , wynik spotkania w 90 min ustalił Dawid Florian.
LUKS Radłovia Radłów 7:0 LKS Ładna

KS Pogoria Pogórska Wola w meczu wyjazdowym podejmowała WKS Siemiechów. Zespoły w obecnym sezonie znajdują się na przciwległych biegunach w ligowej tabeli. Drużyna z Siemiechowa w obecnym sezonie nie zanotowała zdobyczy punktowej. KS Pogoria Pogorska Wola w obecnym sezonie zalicza się do czołowych zespołów A klasy. W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. KS Pogoria Pogórska Wola prowadziła grę utrzymując się przy piłce i stwarzając groźne sytuacje podbramkowe. W końcowych faragmentach pierwszej połowy długie podanie Mateusza Chrzanowskiego skutecznie wykończył Marcin Hebda 0:1 ustalając wynik do przerwy. W drugiej odsłonie gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania. W końcowce spotkania gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, jednak wynik meczu już się nie zmienił.
WKS Siemiechów 0:1 KS Pogoria Pogórska Wola

KS Łękawica przed własną publicznością podejmowała LKS Wierzchosławice - Ostrów. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla przyjezdnych. W 8 min na listę strzelców wpisał się Marcin Armatys otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych fragmentach rywalizacji KS Łękawica starała się doprowadzić do wyrównania. Zespół swój cel osiągnął w 32 min spotkania. Piłkę w siatce umieścił Mateusz Kuropatwa, doprowadzając do wyrównania 1:1. W pierwszej połowie wynik już się nie zmienił. Druga połowa lepiej zaczeła się dla drużyny gości. W 52 min bramkę zdobył Tomasz Stawarz, ponownie dając prowadzenie drużynie gości 1:2. KS Łękawica drugi raz w tym pojedynku musiała "gonić wynik". Zespół swój cel osiągnał w 80 min spotkania.Piłkę w siatce umieścił Arkadiusz Wajda doprowadzając do remisu 2:2. W 90 min czerowną kartką ukarany został zawodnik gości Przemysław Woźniak. W końcowych fragmentach meczu wynik nie uległ znianie.
KS Łękawica 2:2 LKS Wierzchosławice - Ostrów.

W tabeli klasy okręgowej LUKS Skrzyszów pozostaje na pozycji lidera rozgrywek, LKS Szynwałd spadł na 4 miejsce, natomiast LKS Ładna spadła na 9 lokatę. W rozgrywkach A klasy KS Pogoria Pogórska Wola awansowała na 2 miejsce, natomiast w rozgrywkach klasy B KS Łękawica pozostaje na 2 pozycji.