Przejdź do stopki

Piłkarski raport

Treść

LUKS Skrzyszów przed własną publicznością podejmował MLKS Polan Żabno. Mecz na szczycie klasy okręgowej. Lider podejmował 2 zespół w ligowej stawce. W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. W 20 min goście skutecznie zaatakowali. Piłkę w siatce umieścił Kacper Kijowski, otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania. Gospodarze swój cel osiągnęli w 36 min spotkania. Na listę strzelców wpisał się Jarosław Stańczyk doprowadzając do wyrównania 1:1. W kolejnych minutach zespoły stwarzały sytuacje podbramkowe, jednak wynik już się nie zmienił. W drugiej odsłonie rywalizacji zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 75 min skutecznie zaatakował zespół gości. Bramkę zdobył Dawid Kurzawski dając prowadzenie drużynie gości 1:2. W końcowych fragmentach rywalizacji gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, jednak wynik meczu już się nie zmienił.

LUKS Skrzyszów 1:2 MLKS Polan Żabno

LKS Szynwałd w meczu wyjazdowym podejmował Gosłavię Gosławice. W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. W 37 min skutecznie zaatakowali gospodarze. Piłkę w bramce umieścił Dawid Cich, otwierając wynik spotkania. W pierwszej połowie wynik już się nie zmienił. W drugiej odsłonie rywalizacji goście ruszyli do odrabiania strat. W 52 min na listę strzelców wpisał się Kacper Krakowski, doprowadzając do wyrównania 1:1. W kolejnych minutach goście „poszli za ciosem”. W 66 min bramkę zdobył Patryk Pędrak, wyprowadzając LKS Szynwałd na prowadzenie 1:2. Piłkarze Gosłavi Gosławice grając przed własną publicznością starali się doprowadzić do wyrównania. Zespół swój cel osiągnął w doliczonym czasie gry. Bramkę wyrównującą zdobył Dawid Zyguła, ustalając wynik spotkania.

Gosłavia Gosławice 2:2 LKS Szynwałd

LKS Ładna przed własną publicznością podejmowała KS Nową Jastrząbkę – Żukowice. W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. W kolejnych minutach goście zaczęli „dochodzić do głosu”, stwarzając groźne sytuacje podbramkowe. Dobrą dyspozycję między słupkami w pierwszej połowie prezentował Dawid Drwal notując skuteczne interwencję. Goście nie odpuszczali starając się zdobyć bramkę. Zespół swój cel osiągnął w 36 min spotkania. Na listę strzelców wpisał się Maksymilian Starzyk, otwierając wynik spotkania 0:1. W drugiej odsłonie gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania. W 59 min na listę strzelców wpisał się wprowadzony kilka chwil wcześniej na murawę Kacper Szot, doprowadzając do wyrównania 1:1. W kolejnych minutach zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyć. W 68 min ponownie skutecznie zaatakował zespół gości. Bramkę zdobył Kamil Kasprzykowski 1:2. Gospodarze w kolejnych minutach nie zamierzali odpuszczać. W 74 min piłkę w siatce umieścił Daniel Zaucha, doprowadzając do wyrównania 2:2. W końcowych fragmentach rywalizacji pomimo sytuacji z obu stron, wynik już się nie zmienił.

LKS Ładna 2:2 KS Nowa Jastrząbka – Żukowice

KS Pogoria Pogórska Wola przed własną publicznością podejmowała Olimpię Wojnicz. Mecz lepiej rozpoczął się dla przyjezdnych. W 8 min bramkę zdobył Adrian Opioła otwierając wynik spotkania 0:1. W kolejnych minutach ponownie to goście skutecznie zaatakowali. W 24 min na listę strzelców wpisał się Jakub Węgrzn podwyższając prowadzenie 0:2. W pierwszej połowie wynik już się nie zmienił. Druga połowa również lepiej rozpoczęła się dla gości. W 55 min piłkę w siatce umieścił Jacek Radliński podwyższając prowadzenie 0:3. Gospodarze nie mając nic do stracenia ruszyli starając się odwrócić rezultat. W 58 min bramkę strzelił Dariusz Kulas zmniejszając stratę do rywala 1:3. Zespoły prowadziły ofensywny styl gry i dążyły do zdobywania kolejnych bramek. W 65 min piłkę w siatce umieścił Mateusz Uchwat 1:4. Zespół gości był bardzo dobrze dysponowany pod bramką rywala i dążył do zdobywania kolejnych bramek. W 70 min bramkę strzelił Adrian Opioła podwyższając prowadzenie 1:5.  Gospodarze na trafienia Olimpi Wojnicz odpowiedzieli trafieniem Kamila Hebdy w 75 min spotkania 2:5. W 89 min „kropkę nad i” postawił Kacper Gawron, pieczętując zwycięstwo drużyny gości.

KS Pogoria Pogórska Wola 2:6 Olimpia Wojnicz

KS Łękawica w meczu wyjazdowym podejmowała Alfę Siedliska. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando drużyny gości. Zespół prowadził ofensywny styl gry starając się otworzyć wynik spotkania. W pierwszych fragmentach rywalizacji goście prowadzili ofensywny styl gry, jednak bramkowało skuteczności. Zespół przełamał niemoc strzelecką w 41 min. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Kępa, otwierając wynik spotkania 0:1. Goście po zdobytej bramce „poszli za ciosem”. W 43 min bramkę strzelił Mateusz Kuropatwa, ustalając wynik do przerwy 0:2. Po zmianie stron gospodarze starali się zmniejszyć stratę do rywala, jednak to goście ponownie skutecznie zaatakowali. W 69 min na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Wajda, podwyższając na 3:0. W 88 min czerwoną kartką ukarany został Ostap Lytovchenko, i gospodarze kończyli mecz w „10”. W końcówce spotkania wynik już się nie zmienił.

Alfa Siedliska 0:3 KS Łękawica

W tabeli klasy okręgowej LUKS Skrzyszów spadł na 2 pozycję, LKS Szynwałd awansował na 8 miejsce, natomiast LKS Ładna pozostaje na 10 lokacie. W rozgrywkach A klasy KS Pogoria Pogórska Wola pozostaje na 6 pozycji, natomiast w rozgrywkach klasy B KS Łękawica pozostaje na 3 miejscu.