Przejdź do stopki

Piłkarski Raport

Treść

LUKS Skrzyszów w meczu wyjazdowym podejmował Ikar Odporyszów. W pierwszych minutach rywalizacji zespoły stwarzały sytuacje podbramkowe, jednak brakowało skuteczności. W 30 min skutecznie zaatakował zespół gości. Piłkę w siatce umieścił Bartłomiej Mądel, otwierając wynik spotkania. W kolejnych minutach goście "poszli za ciosem". W 35 min bramkę zdobył Olgierd Kiszka, podwyższając prowadzenie 0:2. W 44 min dobry występ gości w pierwszej połowie przypieczętował Jarosław Stańczyk, ustalając wynik do przerwy 0:3. Druga połowa lepiej zaczęła się dla gości. W 60 min na listę strzelców wpisał się Bartosz Podlasiewicz, umacniając zespół gości na prowadzeniu 0:4. LUKS Skrzyszów w tym meczu bardzo dobrze radził sobie w akcjach ofensywnych i dążył do zdobywania kolejnych bramek. W 76 min bramkę dla przyjezdnych strzelił Krystian Kozioł, podwyższając rezultat 0:5. Ikar w tym spotkaniu odpowiedział na trafienia rywali w końcowych fragmentach rywalizacji. Bramki dla gospodarzy zdobyli Adrian Chłoń oraz Wojciech Kruk odpowiednio w 83 i 84 min spotkania 2:5. W końcówce spotkania wynik nie uległ zmianie.
Ikar Odporyszów 2:5 LUKS Skrzyszów

LKS Szynwałd przed własną publicznością podejmował LUKS Radłovię Radłów. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy. W 12 min piłkę w siatce umieścił Kamil Kantor. W 24 min zawodnik gospodarzy obejrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. W kolejnych minutach goście grając w przewadze liczebnej starali się doprowadzić do wyrównania. W pierwszej wynik już się nie zmienił i zespoły schodziły na przerwę przy prowadzeniu gospodarzy. W drugiej połowie ponownie skutecznie zaatakowali gospodarze. W 53 min na listę strzelców wpisał się Patryk Pędrak, podwyższając prowadzenie gospodarzy 2:0. W kolejnych minutach goście ruszyli do odrabiania strat. W 60 min piłkę w siatce umieścił Dariusz Bałut, zmniejszając stratę do rywala 2:1. W końcowych fragmentach rywalizacji trenerzy przeprowadzili roszady w swoich zespołach, lecz pomimo sytuacji z obu stron wynik meczu już się nie zmienił.
LKS Szynwałd 2:1 LUKS Radłovia Radłów

LKS Ładna w meczu wyjazdowym podejmowała LUKS Zalipie. W pierwszych fragmentach rywalizacji nie padła żadna bramka. W 34 min skutecznie zaatakował zespół gospodarzy. Piłkę w siatce umieścił Marek Skiba. W kolejnych minutach klub z Ładnej starała się doprowadzić do wyrównania. W 45 min na listę strzelców wpisał się Daniel Zaucha ustalając wynik do przerwy 1:1. W drugiej połowie trenerzy przeprowadzili szereg zmian w swoich zespołach, starając się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 80 min czerwoną kartkę obejrzał zawodnik gospodarzy Kacper Kaczówka. LKS Ładna grając w przewadze liczebnej chciała zdobyć komplet punktów. W doliczonym czasie gry bramkę strzelił Dawid Siemiński, ustalając wynik rywalizacji.
LUKS Zalipie 1:2 LKS Ładna

KS Pogoria Pogórska Wola w meczu wyjazdowym podejmowała Dunajec Mikołajowice. W pierwszej połowie drużyny spokojnie budowały swoje ataki, starając się zdobyć bramkę. Skuteczniejszy w swoich poczynaniach okazał się zespół gości. W 30 min Dariusz Kulas wykorzystał błąd obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem otworzył wynik spotkania 0:1. W pierwszej połowie wynik już się nie zmienił. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do odrabiania strat. W 51 min bramkę zdobył Sławomir Sumara, doprowadzając do wyrównania 1:1. W kolejnych minutach gospodarze "poszli za ciosem". W 56 min na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Rapacz, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie 2:1. Gospodarze nie zwalniali tempa i dążyli do zdobywania kolejnych bramek. W 60 min bramkę zdobył Sławomir Sumara podwyższając prowadzenie 3:1. Goście nie mając nic do stracenia ruszyli do odrabiania strat. Trener gości przeprowadził zmiany w swoich szeregach. W 64 min bramkę kontaktową strzelił Dariusz Kulas, przywracając nadzieję drużynie gości na korzystny rezultat 3:2. W kolejnych minutach w drużynie gości skutecznością pod bramką rywala wykazali się zmiennicy wprowadzeni na plac gry w drugiej połowie. W 81 min bramkę strzelił Dominik Barnaś, doprowadzając do wyrównania 3:3.
Goście nie zwalniali tempa. Kolejną bramkę w meczu strzelił w 82 min Michał Aksamit, ponownie wyprowadzająca gości na prowadzenie 3:4.Ostatnie słowo w meczu należało jednak do gospodarzy. W 90 min bramkę strzelił Daniel Brożek, ustalając wynik spotkania 4:4.
Dunajec Mikołajowice 4:4 KS Pogoria Pogórska Wola

W tabeli LUKS Skrzyszów pozostaje na 2 miejscu, LKS Szynwałd awansował na 5 pozycję, natomiast LKS Ładna awansowała na 6 lokatę. W rozgrywkach A klasy KS Pogoria Pogórska Wola pozostaje na 7 miejscu, natomiast w rozgrywkach klasy B KS Łękawica zajmuje 4 miejsce.